Apteka Bydgoszcz Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

Apteka ogólnodostępna

Numer zezwolenia: FAA-224/A/89 Numer ewidencyjny: 8
Szerokość geograficzna: 53°7' 3.24" N Długość geograficzna: 17°57' 47.22" W
DANE KONTAKTOWE: ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 19a 85-322 Bydgoszcz powiat bydgoski gmina Bydgoszcz Tel. 52-373-01-00 Email: na.bloniu.b@pkoia.org.pl
Apteka Bydgoszcz Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego to Apteka ogólnodostępna, która powstała dnia 28 grudnia 1989 z kodem identyfikacyjnym nadanym przez odpowiedni Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia: #8. Niezbędny numer zezwolenia na prowadzenie dla jednostki "Apteka Bydgoszcz Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego" to FAA-224/A/89 udzielony z datą 28 grudnia 1989 przez organ: Minister Zdrowia i Opieki Społecznej jako koncesja. Apteka działa na obszarze miasta Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskie. Placówka posiada asortyment środków leczniczych krajowych, od zagranicznych producentów , jak również specjalistycznych. Punkt ma środki lecznicze do kupienia w OTC, na refundowaną receptę, medykamenty z receptury refundowane ze środków kontraktowych Oddziału NFZ. Apteka Bydgoszcz Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego jest jedną z 14 aptek sprzedających leki w pobliżu miasta Bydgoszcz. Powiat bydgoski mieści dodatkowo 55 aptek lub punktów aptecznych. Inne najbliższe jednostki prowadzące sprzedaż leków to:
Poradnie medyczne położone w sąsiedztwie jednostki to:
Nzoz Zespół Przychodni Specjalistycznych "sanitas" W Bydgoszczy - Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów - 0km
, Nzoz Centrum Zdrowia "błonie" Sp. Z O.o. "krystyna Kopa I Wspólnicy" W Bydgoszczy - 0,1km
i także Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Oculomedica Sp. Z O.o. - 0,1km.
W pobliżu placówki apteczne jest usytuowany szpital Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Oculomedica Sp. Z O.o. (dystans 0,1km). Właścicielem jednostki prowadzącej sprzedaż leków jest osoba prywatna.
 

Informacje dodatkowe

Data uruchomienia: 28 grudnia 1989 Posiada status apteki: tak

Właściciele apteki

 

E. Dura