Apteka Bydgoszcz Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

Apteka ogólnodostępna

Numer zezwolenia: FAA-224/A/89 Numer ewidencyjny: 8
Szerokość geograficzna: 53°7' 3.24" N Długość geograficzna: 17°57' 47.22" E
DANE KONTAKTOWE: ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 19a 85-322 Bydgoszcz powiat bydgoski gmina Bydgoszcz Tel. 52-373-01-00 Email: na.bloniu.b@pkoia.org.pl
Apteka to Apteka ogólnodostępna, która rozpoczęła działalność dnia 28 grudnia 1989 z numerem wyznaczonym przez stosowny MOW NFZ: #8. Niezbędny id zezwolenia na otwarcie dla tej jednostki to FAA-224/A/89 udzielony z datą 28 grudnia 1989 przez organ: Minister Zdrowia i Opieki Społecznej jako koncesja. Firma prowadzi działalność na terenie miasta Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskie. Obiekt posiada w ofercie wybór środków leczniczych polskich, od zagranicznych producentów i także specjalistycznych. Punkt posiada środki lecznicze do nabycia bez recepty, na refundowaną receptę, leki robione czę sciowo opłacane ze środków kontraktowych Narodowego ubezpieczyciela. Apteka jest jedną z 14 aptek funkcjonujących w okolicy miasta Bydgoszcz. Powiat bydgoski ma zarejestrowane 55 punktów tego typu. Inne usytuowane w sąsiedztwie placówki apteczne to:
Placówki medyczne znajdujące się najbliżej jednostki to:
Nzoz Zespół Przychodni Specjalistycznych "sanitas" W Bydgoszczy - Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów - 0km
, Nzoz Centrum Zdrowia "błonie" Sp. Z O.o. "krystyna Kopa I Wspólnicy" W Bydgoszczy - 0,1km
i Nzoz Centrum Zdrowia "błonie" Sp. Z O.o. "krystyna Kopa I Wspólnicy" W Bydgoszczy - 0,1km.
W pobliżu placówki apteczne działa szpital Oculomedica Sp. Z O.o. (dystans 0,1km). Zarządzającym placówki aptecznej jest prywatna osoba.
 

Informacje dodatkowe

Data uruchomienia: 28 grudnia 1989 Posiada status apteki: tak

Właściciele apteki

 

E. Dura