Apteka Grodzisk Wielkopolski Mossego

Apteka szpitalna bez zgody

Numer ewidencyjny: 20SZ
Szerokość geograficzna: 52°13' 41.46" N Długość geograficzna: 16°22' 7.05" E
DANE KONTAKTOWE: ul. MOSSEGO 17 62-065 GRODZISK WIELKOPOLSKI powiat grodziski gmina Grodzisk Wielkopolski Tel. 614445523 WEW. 501 Email: apteka@spzoz-grodzisk.pl
Apteka to Apteka szpitalna bez zgody, która rozpoczęła działalność dnia 5 maja 1994 z numerem wyznaczonym przez stosowny MOW NFZ: #20SZ. Niezbędny id zezwolenia na otwarcie dla tej jednostki został udzielony z datą 1 stycznia 1970. Firma prowadzi działalność na terenie miasta GRODZISK WIELKOPOLSKI w województwie wielkopolskie. Obiekt posiada w ofercie wybór środków leczniczych polskich, od zagranicznych producentów i także specjalistycznych. Punkt posiada środki lecznicze do nabycia bez recepty, na refundowaną receptę, leki robione czę sciowo opłacane na podstawie kontraktu z Narodowym ubezpieczycielem. Apteka jest jedną z 10 aptek funkcjonujących w okolicy miasta GRODZISK WIELKOPOLSKI. Powiat grodziski ma zarejestrowane 22 punktów tego typu. Inne usytuowane w sąsiedztwie placówki apteczne to:
Placówki medyczne znajdujące się najbliżej jednostki to:
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - 0km
, Medigro S.c. Poradnie Specjalistyczne - 0km
i Gabinet Chorób Skóry Dorota Leńska-Filipowicz - 0,1km.
W pobliżu placówki apteczne działa szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (dystans 0km). Zarządzającym placówki aptecznej jest prywatna osoba.
 

Informacje dodatkowe

Data uruchomienia: 5 maja 1994 Posiada status apteki: tak Liczba aptek w sieci: 51

Właściciele apteki

 

.