Apteka Medikus Mysłowice

Apteka ogólnodostępna

Numer zezwolenia: ŚLWIF.KA.8520.1.54.2011
Szerokość geograficzna: 50°14' 35.89" N Długość geograficzna: 19°7' 55.3" W
DANE KONTAKTOWE: ul. F.CHOPINA 1 41-400 MYSŁOWICE powiat Mysłowice gmina Mysłowice Tel. 32 222 11 76
Apteka Medikus Mysłowice to Apteka ogólnodostępna, która powstała dnia 3 czerwca 2011 z kodem identyfikacyjnym nadanym przez odpowiedni Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia. Niezbędny numer zezwolenia na prowadzenie dla jednostki "Apteka Medikus Mysłowice" to ŚLWIF.KA.8520.1.54.2011 udzielony z datą 1 czerwca 2011 przez organ: Śląski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Katowicach. Apteka działa na obszarze miasta MYSŁOWICE w województwie śląskie. Placówka posiada asortyment środków leczniczych krajowych, od zagranicznych producentów , jak również specjalistycznych. W Apteka Medikus Mysłowice kupić różnego rodzaju farmaceutyki, zestawy witaminowe, suplementy uzupełniające dietę czy produkty kosmetyczno-lecznicze. Punkt ma środki lecznicze do kupienia w OTC, na refundowaną receptę, medykamenty z receptury refundowane przez umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, ma również pozwolenie aby handlować środkami wymagającymi specjalnego nadzoru. Apteka Medikus Mysłowice jest jedną z 23 aptek sprzedających leki w pobliżu miasta MYSŁOWICE. Powiat Mysłowice mieści dodatkowo 24 aptek lub punktów aptecznych. Inne najbliższe jednostki prowadzące sprzedaż leków to:
Poradnie medyczne położone w sąsiedztwie jednostki to:
Centrum Medyczne Tommed Ii Sp. Z O.o. - 0,2km
, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "czwórka" Sp Z O.o. - 0,2km
i także Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Urologiczne Sp. Z O.o - 0,2km.
W pobliżu placówki apteczne jest usytuowany szpital Sp Zoz Szpital Nr 2 Im. Dr. Tadeusza Boczonia W Mysłowicach (dystans 0,2km). Właścicielem jednostki prowadzącej sprzedaż leków jest firma MEDIKUS D.KOZIOŁ SPÓŁKA JAWNA zarejestrowana jako Spółka jawna znajdująca się na ul. KATOWICKA, 41-400 MYSŁOWICE.
 

Informacje dodatkowe

Data uruchomienia: 3 czerwca 2011 Loża laminarna: tak Warunki aseptyczne dla leków: tak Zezwolenie na środki specjalnego nadzoru: tak Posiada status apteki: tak Liczba aptek w sieci: 2

Właściciele apteki

 

MEDIKUS D.KOZIOŁ SPÓŁKA JAWNA

[zobacz mapkę]
Adres: ul.KATOWICKA 75 Miasto: MYSŁOWICE Kod pocztowy: 41-400
Forma prawna: Spółka jawna
Liczba aptek: 2