Apteka Myszyniec Plac Wolności

Apteka ogólnodostępna

Numer zezwolenia: WIF.Z-65/03
Szerokość geograficzna: 53°23' 3.33" N Długość geograficzna: 21°20' 28.7" E
DANE KONTAKTOWE: ul. pl. Wolności 40 07-430 Myszyniec powiat ostrołęcki gmina Myszyniec Tel. 29-772-13-75 Email: celinat@poczta.onet.pl
Apteka to Apteka ogólnodostępna, która rozpoczęła działalność dnia 1 września 1999 z numerem wyznaczonym przez stosowny MOW NFZ. Niezbędny id zezwolenia na otwarcie dla tej jednostki to WIF.Z-65/03 udzielony z datą 12 sierpnia 1999 przez organ: Mazowiecki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Warszawie. Firma prowadzi działalność na terenie miasta Myszyniec w województwie mazowieckie. Obiekt posiada w ofercie wybór środków leczniczych polskich, od zagranicznych producentów i także specjalistycznych. Apteka Myszyniec Plac Wolności współpracuje z dużymi hurtowniami farmaceutycznymi w województwie. Punkt posiada środki lecznicze do nabycia bez recepty, na refundowaną receptę, leki robione czę sciowo opłacane przez NFZ. Apteka jest jedną z 3 aptek funkcjonujących w okolicy miasta Myszyniec. Powiat ostrołęcki ma zarejestrowane 19 punktów tego typu. Inne usytuowane w sąsiedztwie placówki apteczne to:
Placówki medyczne znajdujące się najbliżej jednostki to:
Elmed - Bączek Spółka Jawna - 0,2km
, Przychodnia Stomatologiczna As-Dental Agnieszka Szymańska - 0,3km
i Marta Strzeszewska Kogut Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska - 12,2km.
W pobliżu placówki apteczne działa szpital Zespół Opieki Zdrowotnej W Szczytnie (dystans 22,3km). Zarządzającym placówki aptecznej jest prywatna osoba.
 

Informacje dodatkowe

Data uruchomienia: 1 września 1999 Posiada status apteki: tak Sprzedaż wysyłkowa: nie

Właściciele apteki

 

C. Kowalska