Apteka Myszyniec Plac Wolności

Apteka ogólnodostępna

Numer zezwolenia: WIF.Z-65/03
Szerokość geograficzna: 53°23' 3.33" N Długość geograficzna: 21°20' 28.7" W
DANE KONTAKTOWE: ul. pl. Wolności 40 07-430 Myszyniec powiat ostrołęcki gmina Myszyniec Tel. 29-772-13-75 Email: celinat@poczta.onet.pl
Apteka Myszyniec Plac Wolności to Apteka ogólnodostępna, która powstała dnia 1 września 1999 z kodem identyfikacyjnym nadanym przez odpowiedni Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia. Niezbędny numer zezwolenia na prowadzenie dla jednostki "Apteka Myszyniec Plac Wolności" to WIF.Z-65/03 udzielony z datą 12 sierpnia 1999 przez organ: Mazowiecki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Warszawie. Apteka działa na obszarze miasta Myszyniec w województwie mazowieckie. Placówka posiada asortyment środków leczniczych krajowych, od zagranicznych producentów , jak również specjalistycznych. Apteka Myszyniec Plac Wolności kooperuje z kilkoma hurtowniami w okolicy. Punkt ma środki lecznicze do kupienia w OTC, na refundowaną receptę, medykamenty z receptury refundowane przez Narodowego ubezpieczyciela. Apteka Myszyniec Plac Wolności jest jedną z 3 aptek sprzedających leki w pobliżu miasta Myszyniec. Powiat ostrołęcki mieści dodatkowo 19 aptek lub punktów aptecznych. Inne najbliższe jednostki prowadzące sprzedaż leków to:
Poradnie medyczne położone w sąsiedztwie jednostki to:
Przychodnia Lekarska Elmed - 0,2km
, Przychodnia Stomatologiczna As-Dental Agnieszka Szymańska - 0,3km
i także Marta Strzeszewska Kogut Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska - 12,2km.
W pobliżu placówki apteczne jest usytuowany szpital Zespół Opieki Zdrowotnej W Szczytnie (dystans 22,3km). Właścicielem jednostki prowadzącej sprzedaż leków jest osoba prywatna.
 

Informacje dodatkowe

Data uruchomienia: 1 września 1999 Posiada status apteki: tak Sprzedaż wysyłkowa: nie

Właściciele apteki

 

C. Kowalska