Apteka Słoneczna Przemyśl

Apteka ogólnodostępna

Numer zezwolenia: FARZ.DA.8520.1557.2012
Szerokość geograficzna: 49°47' 28.57" N Długość geograficzna: 22°46' 38.19" W
DANE KONTAKTOWE: ul. Ferdynanda Focha 31 37-700 Przemyśl powiat przemyski gmina Przemyśl
Apteka Słoneczna Przemyśl to Apteka ogólnodostępna, która powstała dnia 1 stycznia 1970 z kodem identyfikacyjnym nadanym przez odpowiedni Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia. Niezbędny numer zezwolenia na prowadzenie dla jednostki "Apteka Słoneczna Przemyśl" to FARZ.DA.8520.1557.2012 udzielony z datą 1 stycznia 1970 przez organ: Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Rzeszowie. Apteka działa na obszarze miasta Przemyśl w województwie podkarpackie. Placówka posiada asortyment środków leczniczych krajowych, od zagranicznych producentów , jak również specjalistycznych. W Apteka Słoneczna Przemyśl kupić różnego rodzaju farmaceutyki, zestawy witaminowe, suplementy uzupełniające dietę czy produkty kosmetyczno-lecznicze. Punkt ma środki lecznicze do kupienia w OTC, na refundowaną receptę, medykamenty z receptury refundowane przez umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Apteka Słoneczna Przemyśl jest jedną z 38 aptek sprzedających leki w pobliżu miasta Przemyśl. Powiat przemyski mieści dodatkowo 51 aptek lub punktów aptecznych. Inne najbliższe jednostki prowadzące sprzedaż leków to:
Poradnie medyczne położone w sąsiedztwie jednostki to:
Specjalistyczna Poradnia Ginekologiczno-Położnicza - 0km
, Nzoz Euro-Dent Poradnia Stomatologii I Protetyki Stomatologicznej Barbara Woś - 0km
i także Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "medspec" Przychodnia Specjalistyczna, 37-700 Przemyśl, Ul. Focha 31 - 0km.
W pobliżu placówki apteczne jest usytuowany szpital Wojewódzki Szpital Im. Św.ojca Pio W Przemyślu (dystans 1km). Właścicielem jednostki prowadzącej sprzedaż leków jest osoba prywatna.
 

Informacje dodatkowe

Posiada status apteki: tak Liczba aptek w sieci: 2

Właściciele apteki

 

W. Kwiecień