Gawłowska Beata Gabinet Stomatologiczny

Szerokość geograficzna: 50°51' 32.97" N Długość geograficzna: 16°19' 22.47" W
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Wałbrzyska 1 58-160 Świebodzice
Gawłowska Beata Gabinet Stomatologiczny - poradnia stomatologiczna posiadająca w zasięgu działania miasto Świebodzice. Jej usługą jest: Leczenie stomatologiczne(średni limit świadczeń)
W poradni dentystycznej dostępny jest poniższy zakres usług stomatologicznych dzięki umowie z Narodowym Funduszem Zdrowia: Badania z instruktażem higieny jamy ustnej. Gawłowska Beata Gabinet Stomatologiczny zawiera dwa gabinety specjalistyczne. W jednostce istnieje: Poradnia Stomatologiczna Dla Dzieci, Poradnia Stomatologiczna
Rejestracja ze skierowaniem od specjalisty wystawionym przez lekarza posiadającego umowę z NFZ czynna od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia. W celu umówienia się na wizytę specjalistyczną w ramach NFZ konieczne są: dowód osobisty, skierowanie na badanie od lekarza posiadającego umowę z NFZ, aktualne ubezpieczenie zdrowotne.

Leczenie stomatologiczne

 

Gawłowska Beata Gabinet Stomatologiczny

[zobacz mapkę]

Poradnia Stomatologiczna Świebodzice

stomatolog

Adres: Wałbrzyska 1 Miasto: Świebodzice
Tel. (074)668 93 66 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu październiku: brak kolejki Szacowana data wolnych terminów: po 27 stycznia 2015 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
Szerokość geograficzna: 50°51' 32.97" N Długość geograficzna: 16°19' 22.47" W
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE (poniżej średniej kontrakt z NFZ)