Gabinet Stomatologiczny Iwona Szydłowska

Szerokość geograficzna: 49°46' 15.29" N Długość geograficzna: 18°50' 40.36" W
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Zalesie 3 43-436 Górki Małe
Gabinet Stomatologiczny Iwona Szydłowska jest to placówka stomatologiczna pracująca w obrębie miasta Górki Małe. Kontrakt obejmuje: Leczenie stomatologiczne(mały limit świadczeń)
W gabinecie dentystycznym refundowany jest kompleksowy zakres usług dentystycznych w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia: Badania z instruktażem higieny jamy ustnej. Gabinet Stomatologiczny Iwona Szydłowska posiada jedną poradnię specjalistyczną: Poradnia Stomatologiczna.
Rejestracja ze skierowaniem od specjalisty wystawionym przez lekarza posiadającego umowę z NFZ działa poniedziałek - piątek w czasie pracy poradni. W celu rejestracji do specjalisty konieczne są: dokument tożsamości, skierowanie do gabinetu specjalistycznego od lekarza rodzinnego, aktualne ubezpieczenie zdrowotne.

Leczenie stomatologiczne

 

Poradnia Stomatologiczna - Górki Wielkie

[zobacz mapkę]

stomatolog

Adres: Górki Wielkie 162 Miasto: Górki Wielkie
Tel. (033)853 99 54 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu lutym: brak kolejki Szacowana data wolnych terminów: po 21 stycznia 2015 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
Szerokość geograficzna: 49°47' 25.95" N Długość geograficzna: 18°52' 28.54" W
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE (mały kontrakt z NFZ)