Gabinet Stomatologiczny - Izabela Moska

Szerokość geograficzna: 52°59' 21.73" N Długość geograficzna: 17°29' 18.24" W
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Libelta 28 89-240 Kcynia
Gabinet Stomatologiczny - Izabela Moska to gabinet dentystyczny świadczący usługi w okolicy miasta Kcynia. Umowa obejmuje: Leczenie stomatologiczne(zbliżony do średniego limit świadczeń)
W gabinecie dentystycznym dostępny jest kompleksowy zakres usług stomatologicznych w ramach świadczeń zakontraktowanych z NFZ: Kontrolne badania stomatologiczne. Gabinet Stomatologiczny - Izabela Moska posiada jeden gabinet specjalistyczny: Poradnia Stomatologiczna.
Rejestracja ze skierowaniem od lekarza rodzinnego obsługuje poniedziałek - piątek w czasie pracy placówki. W celu ustalenia terminu do wybranego specjalisty konieczne są: dokument tożsamości, dokument skierowania do gabinetu specjalistycznego od lekarza rodzinnego, poprawny wpis w systemie eWUŚ.

Leczenie stomatologiczne

 

Gabinet Stomatologiczny.

[zobacz mapkę]

Poradnia Stomatologiczna Kcynia

stomatolog

Adres: Nowa 15 Miasto: Kcynia
Tel. 603393143 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu październiku: 7 dni Szacowana data wolnych terminów: po 31 stycznia 2015 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
Szerokość geograficzna: 52°59' 24.89" N Długość geograficzna: 17°29' 36.4" W
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE (poniżej średniej kontrakt z NFZ)