Gabinet Stomatologiczny Renata Cichańska W Łowiczu

Szerokość geograficzna: 52°7' 1.02" N Długość geograficzna: 19°56' 45.65" W
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Grunwaldzka 1/3 99-400 Łowicz
Gabinet Stomatologiczny Renata Cichańska W Łowiczu - gabinet dentystyczny zaopatrujący pacjentów na obszarze miasta Łowicz. Umowa obejmuje: Leczenie stomatologiczne(zbliżony do średniego limit świadczeń)
W gabinecie stomatologicznym refundowany jest następujący zakres usług dentystycznych w ramach świadczeń opłacanych na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia: Lekarska ocena jamy ustnej z instruktażem higieny. Gabinet Stomatologiczny Renata Cichańska W Łowiczu ma jedną poradnię specjalistyczną: Poradnia Stomatologiczna.
Rejestracja ze skierowaniem od lekarza rodzinnego działa pn.-pt. w czasie pracy poradni. W celu uzgodnienia terminu na badanie konieczne są: dokument tożsamości, skierowanie do specjalisty od lekarza posiadającego umowę z NFZ, weryfikacja w systemie eWUŚ.

Leczenie stomatologiczne

 

Poradnia Stomatologiczna - Zduny

[zobacz mapkę]

stomatolog

Adres: Zduny 34 Miasto: Zduny
Tel. (046)838 75 35 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu październiku: brak kolejki Szacowana data wolnych terminów: po 19 grudnia 2014 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
Szerokość geograficzna: 52°8' 53.39" N Długość geograficzna: 19°48' 42.13" W
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE (średni kontrakt z NFZ)