Gminny Ośrodek Zdrowia W Parzęczewie

NIP: 7321773057
Szerokość geograficzna: 51°56' 40.53" N Długość geograficzna: 19°12' 19.76" W
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Południowa 1A 95-045 Parzęczew
Gminny Ośrodek Zdrowia W Parzęczewie - firma udzielająca świadczeń na terenie miasta Parzęczew. Jej usługą jest: Ambulatoryjna opieka specjalistyczna(mały limit świadczeń)
Obiekt ma poradnię lekarza pierwszego kontaktu jak również umowę na świadczenia pielęgniarki POZ jak również jeden gabinet specjalistyczny: Poradnia Ginekologiczno-Położnicza, Poradnia Ginekologiczno-Położnicza i Poradnia Ginekologiczno-Położnicza.
. Dla Kobiet zoz świadczy świadczenia położnej podstawowej opieki zdrowotnej w zakresie edukacji związanej z planowaniem rodziny, opieki w okresie ciąży , a także porad w zakresie higieny. Kontrakt placówki obejmująca usługi lekarza pierwszego kontaktu zawiera opiniowanie stanu zdrowia pacjenta, wystawianie zaświadczeń o stanie zdrowia i analizowanie konsultacji wykonywanych w innych jednostkach. Do zakresu zadań pielęgniarki w poradni należy wykonywanie świadczeń leczniczych. Zawiera kompleksową opiekę pielęgniarską nad pacjentem.
Rejestracja działa poniedziałek - piątek w godzinach pracy poradni. Aby zarejetrować się do wybranego specjalisty konieczne są: dowód osobisty, dokument skierowania na badanie od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego (posiadającego umowę z NFZ), weryfikacja w systemie eWUŚ.

Poradnie specjalistyczne

 

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza - Parzęczew

[zobacz mapkę]

lekarz ginekolog

Adres: Południowa 1A Miasto: Parzęczew
Tel. +48 42 718 60 23 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu grudniu: brak kolejki Szacowana data wolnych terminów: po 29 sierpnia 2015
Szerokość geograficzna: 51°56' 40.53" N Długość geograficzna: 19°12' 19.76" W
ŚWIADCZENIA W ZAKRESIE POŁOŻNICTWA I GINEKOLOGII (mały kontrakt z NFZ) POBRANIE MATERIAŁU Z SZYJKI MACICY DO PRZESIEWOWEGO BADANIA CYTOLOGICZNEGO - ZAKRES SKOJARZONY Z 02.1450.001.02 (mały kontrakt z NFZ) ŚWIADCZENIA ZABIEGOWE W POŁOŻNICTWIE I GINEKOLOGII -ZAKRES SKOJARZONY Z 02.1450.001.02 (mały kontrakt z NFZ)

Podstawowa Opieka Zdrowotna

 

Poradnia Lekarza Rodzinnego - Parzęczew

lekarz rodzinny

położna, położnik