Gminny Ośrodek Zdrowia W Rogóźnie

 • NIP: 8761996313
 • Szerokość geograficzna: 53°32' 54.43" N
  Długość geograficzna: 18°56' 43.89" E
 • Dane teleadresowe firmy:
 • Brak 90
 • 86-318 Rogóźno

Opis placówki

Gminny Ośrodek Zdrowia W Rogóźnie - placówka stomatologiczna świadcząca usługi na terenie miasta Rogóźno. Kontrakt obejmuje: Leczenie stomatologiczne(zbliżony do średniego limit świadczeń)
W poradni dentystycznej refundowany jest kompleksowy zakres usług dentystycznych w ramach świadczeń zakontraktowanych z NFZ: Profilaktyczne badania stomatologiczne. Gminny Ośrodek Zdrowia W Rogóźnie zawiera gabinet lekarza rodzinnego a także pielęgniarki oraz jedną poradnię specjalistyczną: Poradnia Stomatologiczna. Specjalnie dla Mam poradnia świadczy opiekę położnej podstawowej opieki zdrowotnej obejmujące zakres edukacji związanej z planowaniem rodziny, opieki w okresie ciąży oraz porad w zakresie higieny. Kontrakt instytucji dotycząca wykwalifikowanego lekarza rodzinnego obejmuje promowanie zdrowia, wystawianie zaświadczeń o stanie zdrowia oraz kierowanie pacjentów do jednostek diagnostycznych. Do kompetencji pielęgniarki POZ w przychodni należy promowanie zdrowia oraz profilaktyki chorób. Zawiera kompleksową opiekę pielęgniarską nad społecznością w środowisku zamieszkania i miejsc udzielania świadczeń. Firma posiada kontrakt na transport sanitarny w POZ. Ten rodzaj transportu przysługuję osobą w sytuacjach jeśli zachodzi uzasadniona potrzeba leczenia leczenia wybranych schorzeń , a także by zachowć ciągłości leczenia.
Rejestracja możliwa jest pon.-pt. w godzinach otwarcia poradni. Aby uzgodnić termin na wizytę specjalistyczną w ramach NFZ potrzebne będą: dokument tożsamości, dokument skierowania do lekarza specjalisty od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego (posiadającego umowę z NFZ), poprawny wpis w systemie eWUŚ.

Leczenie stomatologiczne

[zobacz mapkę]

Poradnia Stomatologiczna - Rogóźno

 • Adres: Brak 90/brak
  Miasto: Rogóźno
 • Tel. 056 46-88-429
Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu styczniu: brak kolejki

Szacowana data wolnych terminów: po 11 kwietnia 2018

[zobacz inne poradnie]

Sprawdź kolejki do specjalistów

 

Lokalizacja

Podaj informację o kolejce