Indywidualna Praktyka Lekarska Iwona Borowa

Szerokość geograficzna: 53°1' 13.44" N Długość geograficzna: 20°53' 42.54" W
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Żwirki I Wigury 1A 06-300 Przasnysz
Indywidualna Praktyka Lekarska Iwona Borowa jest to placówka stomatologiczna świadcząca usługi na terenie miasta Przasnysz. Kontrakt obejmuje: Leczenie stomatologiczne(mały limit świadczeń)
W poradni stomatologicznej dostępny jest następujący zakres usług dentystycznych w ramach umowy z NFZ: Kontrolne badanie dentystyczne. Indywidualna Praktyka Lekarska Iwona Borowa zawiera jeden gabinet specjalistyczny: Poradnia Stomatologiczna.
Rejestracja osobista, telefoniczna lub za pośrednictwem osoby trzeciej dostępna jest poniedziałek - piątek w godzinach otwarcia jednostki. Aby uzgodnić termin do gabinetu specjalistycznego konieczne są: dokument tożsamości, skierowanie do gabinetu specjalistycznego od lekarza rodzinnego, aktualne ubezpieczenie zdrowotne.

Leczenie stomatologiczne

 

Indywidualna Praktyka Lekarska Iwona Borowa

[zobacz mapkę]

Poradnia Stomatologiczna Przasnysz

stomatolog

Adres: Żwirki Wigury 1A Miasto: Przasnysz
Tel. 602235348 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu październiku: 21 dni Szacowana data wolnych terminów: po 31 grudnia 2014 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
Szerokość geograficzna: 53°1' 13.45" N Długość geograficzna: 20°53' 42.54" W
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE (poniżej średniej kontrakt z NFZ)