Katarzyna Łuka-Chahed

NIP: 5782699642
Szerokość geograficzna: 54°3' 30.84" N Długość geograficzna: 19°39' 52.96" W
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Pl.grunwaldzki 8 14-400 Pasłęk
Katarzyna Łuka-Chahed jest to gabinet dentystyczny obsługjący pacjentów w okolicy miasta Pasłęk. Kontrakt obejmuje: Leczenie stomatologiczne(zbliżony do średniego limit świadczeń)
W gabinecie dentystycznym refundowany jest następujący zakres usług dentystycznych w ramach świadczeń opłacanych na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia: Profilaktyczne badania stomatologiczne. Katarzyna Łuka-Chahed zawiera jedną poradnię specjalistyczną: Poradnia Stomatologiczna.
Rejestracja ze skierowaniem od lekarza rodzinnego pracuje pon.-pt. podczas pracy jednostki. W celu rejestracji na badanie wymagane są: dowód osobisty, skierowanie na wizytę specjalistyczną wystawione przez lekarza posiadającego umowę z NFZ, regularnie opłacone ubezpieczenie zdrowotne.

Leczenie stomatologiczne

 

Indywidualna Praktyka Lekarska Katarzyna Łuka-Chahed

[zobacz mapkę]

Poradnia Stomatologiczna Pasłęk

stomatolog

Adres: Plac Grunwaldzki 8 Miasto: Pasłęk
Tel. 507 373 866 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu październiku: 22 dni Szacowana data wolnych terminów: po 7 stycznia 2015 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE (średni kontrakt z NFZ)