Krystyna Wawryn

NIP: 5781554120
Szerokość geograficzna: 54°10' 58.77" N Długość geograficzna: 19°25' 16.81" W
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Niepodległości 39 82-300 Elbląg
Krystyna Wawryn to gabinet stomatologiczny udzielający świadczeń w obrębie miasta Elbląg. Kontrakt obejmuje: Leczenie stomatologiczne(zbliżony do średniego limit świadczeń)
W poradni dentystycznej dostępny jest kompleksowy zakres usług dentystycznych w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia: Profilaktyczne świadczenia dentystyczne. Krystyna Wawryn ma jedną poradnię specjalistyczną: Poradnia Stomatologiczna
Rejestracja ze skierowaniem od specjalisty wystawionym przez lekarza posiadającego umowę z NFZ możliwa jest od poniedziałku do piątku podczas pracy jednostki. W celu uzgodnienia terminu na badanie potrzebne będą: dokument tożsamości, dokument skierowania na wizytę specjalistyczną od lekarza posiadającego umowę z NFZ, aktualne ubezpieczenie zdrowotne.

Leczenie stomatologiczne

 

Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Krystyna Wawryn

[zobacz mapkę]

Poradnia Stomatologiczna Elbląg

stomatolog

Adres: Niepodległości 39 Miasto: Elbląg
Tel. 0552348083 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu październiku: 24 dni Szacowana data wolnych terminów: po 17 stycznia 2015 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE (średni kontrakt z NFZ)