Mikołaj Bachuryński Lekarz Dentysta

NIP: 4990339649
Szerokość geograficzna: 54°23' 32.56" N Długość geograficzna: 16°47' 14.37" W
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Wrześnica 34/e 76-122 Wrześnica
Mikołaj Bachuryński Lekarz Dentysta jest to poradnia stomatologiczna zaopatrująca pacjentów w obrębie miasta Wrześnica. Placówka posiada umowę na: Leczenie stomatologiczne(zbliżony do średniego limit świadczeń)
W poradni dentystycznej refundowany jest poniższy zakres usług dentystycznych w ramach świadczeń opłacanych na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia: Profilaktyczne badania stomatologiczne. Mikołaj Bachuryński Lekarz Dentysta ma dwie poradnie specjalistyczne. Do jednostki należą: Poradnia Stomatologiczna, Poradnia Stomatologiczna Dla Dzieci.
Rejestracja ze skierowaniem od lekarza rodzinnego możliwa od poniedziałku do piątku w czasie pracy placówki. W celu rejestracji na wizytę specjalistyczną potrzebne będą: dokument tożsamości, skierowanie do gabinetu specjalistycznego od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego (posiadającego umowę z NFZ), weryfikacja w systemie eWUŚ.

Leczenie stomatologiczne

 

Indywidualna Praktyka Lekarska Mikołaj Bachuryński

[zobacz mapkę]

Poradnia Stomatologiczna Wrześnica

stomatolog

Adres: Wrześnica 34E Miasto: Wrześnica
Tel. 691425020 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu lipcu: 10 dni Szacowana data wolnych terminów: po 31 stycznia 2015 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE (poniżej średniej kontrakt z NFZ)
 

Indywidualna Praktyka Lekarska Mikołaj Bachuryński Dla Dzieci

[zobacz mapkę]

Poradnia Stomatologiczna Dla Dzieci Wrześnica

Adres: Wrześnica 34E Miasto: Wrześnica
Tel. 691425020 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu lipcu: brak kolejki Szacowana data wolnych terminów: po 20 stycznia 2015
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY DO UKOŃCZENIA 18 R. Ż. (mały kontrakt z NFZ)