Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Lek.stom.dorota Szczerbińska

Szerokość geograficzna: 50°48' 13.91" N Długość geograficzna: 23°2' 31.7" W
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Nielisz 279 22-413 Nielisz
Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Lek.stom.dorota Szczerbińska - praktyka stomatologiczna pracująca na terenie miasta Nielisz. Umowa obejmuje: Leczenie stomatologiczne(mały limit świadczeń)
W gabinecie stomatologicznym refundowany jest poniższy zakres usług dentystycznych w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia: Badania z instruktażem higieny jamy ustnej. Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Lek.stom.dorota Szczerbińska zawiera jedną poradnię specjalistyczną: Poradnia Stomatologiczna
Rejestracja telefoniczna działa od poniedziałku do piątku w godzinach pracy placówki. W celu ustalenia terminu do wybranego specjalisty konieczne są: dokument tożsamości, dokument skierowania do lekarza specjalisty od lekarza posiadającego umowę z NFZ, poprawny wpis w systemie eWUŚ.

Leczenie stomatologiczne

 

Poradnia Stomatologiczna - Nielisz

[zobacz mapkę]

stomatolog

Adres: Nielisz 279 Miasto: Nielisz
Tel. 084 6312700 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu wrześniu: 548 dni Szacowana data wolnych terminów: po 29 października 2017 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
Szerokość geograficzna: 50°48' 13.91" N Długość geograficzna: 23°2' 31.7" W
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE (poniżej średniej kontrakt z NFZ)