Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Beata Świderska

Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Kopernika 23B/16 78-400 Szczecinek
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Beata Świderska to gabinet dentystyczny obsługujący miejscowość Szczecinek. Jej usługą jest: Leczenie stomatologiczne(zbliżony do średniego limit świadczeń)
W poradni dentystycznej refundowany jest poniższy zakres usług dentystycznych w ramach świadczeń opłacanych na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia: Profilaktyczne świadczenia dentystyczne. Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Beata Świderska ma jedną poradnię specjalistyczną: Poradnia Protetyki Stomatologicznej.
Rejestracja ze skierowaniem od specjalisty wystawionym przez lekarza posiadającego umowę z NFZ dostępna jest poniedziałek - piątek w godzinach pracy placówki. Aby zarejetrować się na badanie wymagane są: dokument tożsamości, dokument skierowania na wizytę specjalistyczną wystawione przez lekarza rodzinnego, poprawny wpis w systemie eWUŚ.

Leczenie stomatologiczne

 

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Beata Swiderska

[zobacz mapkę]

Poradnia Protetyki Stomatologicznej Szczecinek

Adres: Polna 8Ab/iii Miasto: Szczecinek
Tel. 094 37-418-80 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu styczniu: brak kolejki Szacowana data wolnych terminów: po 24 czerwca 2018
Szerokość geograficzna: 53°42' 54.58" N Długość geograficzna: 16°39' 17.2" E