Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "dentom"

NIP: 7271143815
Szerokość geograficzna: 51°43' 47.5" N Długość geograficzna: 19°27' 47.34" W
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Strycharska 30 93-516 Łódź-Górna
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "dentom" to praktyka stomatologiczna obsługjąca pacjentów na obszarze miasta Łódź-Górna. Umowa obejmuje: Leczenie stomatologiczne(zbliżony do średniego limit świadczeń)
W gabinecie dentystycznym refundowany jest poniższy zakres usług dentystycznych dzięki umowie z Narodowym Funduszem Zdrowia: Profilaktyczne badania stomatologiczne. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "dentom" posiada jedną poradnię specjalistyczną: Poradnia Stomatologiczna
Rejestracja dostępna jest poniedziałek - piątek w godzinach pracy placówki. W celu umówienia się do wybranego specjalisty konieczne są: dokument tożsamości, skierowanie na wizytę specjalistyczną od lekarza posiadającego umowę z NFZ, poprawny wpis w systemie eWUŚ.

Leczenie stomatologiczne

 

Poradnia Stomatologiczna - Łódź-Górna

[zobacz mapkę]

stomatolog

Adres: Strycharska 30 Miasto: Łódź-Górna
Tel. +48 426 810 472 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu grudniu: brak kolejki Szacowana data wolnych terminów: po 25 lutego 2015 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE (średni kontrakt z NFZ)