Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Jolanta Krajewska

NIP: 7181237642
Szerokość geograficzna: 53°10' 54.01" N Długość geograficzna: 22°3' 25.65" W
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Gen.władysława Sikorskiego 95A 18-400 Łomża
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Jolanta Krajewska to ZOZ świadczący usługi w okolicy miasta Łomża. W obiekcie wykonywane są dwa świadczenia medyczne. Do powyższych usług należą: Profilaktyczne programy zdrowotne(mały limit świadczeń), Ambulatoryjna opieka specjalistyczna (zbliżony do średniego limit świadczeń)
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Jolanta Krajewska posiada gabinet lekarza rodzinnego i także umowę na świadczenia pielęgniarki POZ oraz jedną poradnię specjalistyczną: Poradnia Ginekologiczno-Położnicza, Poradnia Ginekologiczno-Położnicza oraz Poradnia Ginekologiczno-Położnicza.
. Specjalnie dla Kobiet zakontraktowano pomoc wykwalifikowanej położnej obejmujące zakres edukacji związanej z planowaniem rodziny, opieki w okresie okołociążowym i opieki nad kobietą w każdym okresie życia. Kontrakt firmy obejmująca następujące usługi wykwalifikowanego lekarza rodzinnego obejmuje promowanie zdrowia, identyfikowanie zagrożeń dla pacjenta i analizowanie wyników badań. Do zakresu zadań pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej w przychodni należy wykonywanie świadczeń pielęgnacyjnych. Zawiera całościową opiekę pielęgniarską nad społecznością w środowisku zamieszkania i miejsc udzielania świadczeń.
Rejestracja ze skierowaniem od specjalisty wystawionym przez lekarza posiadającego umowę z NFZ obsługuje pon.-pt. w czasie pracy poradni. W celu ustalenia terminu do specjalisty potrzebne będą: dowód osobisty, dokument skierowania na wizytę specjalistyczną od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego (posiadającego umowę z NFZ), regularnie opłacone ubezpieczenie zdrowotne.

Poradnie specjalistyczne

 

Nzoz J.krajewska Poradnia Ginekologiczno -Położnicza

[zobacz mapkę]

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza Łomża

lekarz ginekolog

Adres: Gen.władysława Sikorskiego 95A Miasto: Łomża
Tel. 86-215-02-32 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu październiku: 9 dni Szacowana data wolnych terminów: po 31 grudnia 2014
Szerokość geograficzna: 53°10' 54.01" N Długość geograficzna: 22°3' 25.65" W
ŚWIADCZENIA W ZAKRESIE POŁOŻNICTWA I GINEKOLOGII (średni kontrakt z NFZ) POBRANIE MATERIAŁU Z SZYJKI MACICY DO PRZESIEWOWEGO BADANIA CYTOLOGICZNEGO - ZAKRES SKOJARZONY Z 02.1450.001.02 (średni kontrakt z NFZ) ŚWIADCZENIA ZABIEGOWE W POŁOŻNICTWIE I GINEKOLOGII -ZAKRES SKOJARZONY Z 02.1450.001.02 (mały kontrakt z NFZ)

Podstawowa Opieka Zdrowotna

 

Poradnia Lekarza Rodzinnego - Łomża

lekarz rodzinny

położna, położnik