Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "kromed" S.c.

NIP: 7342812590
Szerokość geograficzna: 49°37' 29.16" N Długość geograficzna: 20°57' 1.03" W
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Grunwaldzka 7 33-330 Grybów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "kromed" S.c. jest to ZOZ świadczący usługi w okolicy miasta Grybów. W ZOZ-ie wykonywane są trzy świadczenia medyczne. Kontrakt obejmuje następujące usługi medyczne: Ambulatoryjna opieka specjalistyczna(mały limit świadczeń), Świadczenia pielęgnacyjne i opiekuńcze (mały limit świadczeń), Leczenie stomatologiczne (średni limit świadczeń)
W gabinecie stomatologicznym refundowany jest następujący zakres usług dentystycznych w ramach świadczeń opłacanych na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia: Lekarska ocena jamy ustnej z instruktażem higieny. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "kromed" S.c. zawiera poradnię lekarza rodzinnego i także umowę na świadczenia wykwalifikowanej pielęgniarki oraz trzy poradnie specjalistyczne. Są to następujące poradnie: Poradnia Otolaryngologiczna, Poradnia Otolaryngologiczna i także Poradnia Stomatologiczna.
. Dla Mam zoz świadczy świadczenia położnej POZ w zakresie edukacji związanej z planowaniem rodziny, opieki w okresie ciąży jak również opieki nad kobietą w każdym okresie życia. Kontrakt instytucji w zakresie lekarza rodzinnego zawiera opiniowanie stanu zdrowia pacjenta, okresową ocenę pacjentów i także przeprowadzanie badań pacjentów. Do zakresu zadań pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej w poradni należy promowanie zdrowia oraz profilaktyki chorób. Obejmuje to pełną opiekę nad społecznością w środowisku zamieszkania i miejsc udzielania świadczeń. Obiekt posiada kontrakt na transport sanitarny POZ. Ten rodzaj transportu przysługuję chorym w przypadkach jeżeli zachodzi uzasadniona potrzeba leczenia leczenia określonych schorzeń , a także dla zachowania ciągłości leczenia.
Rejestracja osobista lub telefoniczna działa od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówki. W celu ustalenia terminu na badanie potrzebne będą: dokument tożsamości, dokument skierowania na badanie wystawione przez lekarza rodzinnego, poprawny wpis w systemie eWUŚ.

Opieka długoterminowa

 

Pielęgniarstwo Opieki Długoterminowej

[zobacz mapkę]

Pielęgniarska Opieka Długoterminowa Cieniawa

pielegniarka, pielegniarz

Adres: Cieniawa 196 Miasto: Cieniawa
Tel. +48 184 453 090 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu październiku: brak kolejki Szacowana data wolnych terminów: po 21 grudnia 2014
Szerokość geograficzna: 49°36' 57.62" N Długość geograficzna: 20°50' 31.47" W
ŚWIADCZENIA W PIELĘGNIARSKIEJ OPIECE DŁUGOTERMINOWEJ DOMOWEJ (poniżej średniej kontrakt z NFZ)

Poradnie specjalistyczne

 

Poradnia Otolaryngologiczna - Grybów

[zobacz mapkę]

lekarz laryngolog

Adres: Grunwaldzka 7 Miasto: Grybów
Tel. +48 18 445 03 52 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu październiku: brak kolejki Szacowana data wolnych terminów: po 21 grudnia 2014
Szerokość geograficzna: 49°37' 29.16" N Długość geograficzna: 20°57' 1.03" W
ŚWIADCZENIA W ZAKRESIE OTOLARYNGOLOGII (średni kontrakt z NFZ) ŚWIADCZENIA ZABIEGOWE W OTOLARYNGOLOGII -ZAKRES SKOJARZONY Z 02.1610.001.02 (poniżej średniej kontrakt z NFZ)

Leczenie stomatologiczne

 

Poradnia Stomatologiczna - Grybów

[zobacz mapkę]

stomatolog

Adres: Grunwaldzka 7 Miasto: Grybów
Tel. +48 18 445 03 52 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu wrześniu: brak kolejki Szacowana data wolnych terminów: po 21 grudnia 2014 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
Szerokość geograficzna: 49°37' 29.16" N Długość geograficzna: 20°57' 1.03" W
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE (poniżej średniej kontrakt z NFZ)
 

Poradnia Stomatologiczna - Stróże

[zobacz mapkę]
Adres: Stróże 270 Miasto: Stróże
Tel. +48 18 445 43 31 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu październiku: brak kolejki Szacowana data wolnych terminów: po 21 grudnia 2014 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.

Podstawowa Opieka Zdrowotna

 

Poradnia Lekarza Rodzinnego - Grybów

lekarz rodzinny

położna, położnik