Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "przychodnia Kartuska"

 • NIP: 5832741175
 • Szerokość geograficzna: 54°20' 58.52" N
  Długość geograficzna: 18°37' 33.13" E
 • Dane teleadresowe firmy:
 • Kartuska 63/65
 • 80-141 Gdańsk

Opis placówki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "przychodnia Kartuska" jest to NZOZ obsługjący pacjentów w obrębie miasta Gdańsk. Zakontraktowaną usługą tej placówki jest: Ambulatoryjna opieka specjalistyczna(mały limit świadczeń)
Firma posiada gabinet lekarza pierwszego kontaktu jak również umowę na świadczenia pielęgniarki oraz jeden gabinet specjalistyczny: Poradnia Ginekologiczno-Położnicza, Poradnia Ginekologiczno-Położnicza a także Poradnia Ginekologiczno-Położnicza.
. Dla pacjentek zakontraktowano opiekę położnej podstawowej opieki zdrowotnej w zakresie opieki w przypadku chorób ginekologicznych, opieki w okresie okołociążowym jak również opieki nad kobietą w każdym okresie życia. Kontrakt placówki obejmująca następujące usługi lekarza podstawowej opieki zdrowotnej zawiera promowanie zdrowia, identyfikowanie zagrożeń dla pacjenta i także przeprowadzanie badań pacjentów. Do zadań pielęgniarki POZ w poradni należy wykonywanie świadczeń pielęgnacyjnych. Zawiera całościową opiekę pielęgniarską nad społecznością w środowisku zamieszkania i miejsc udzielania świadczeń. Obiekt posiada umowę na transport POZ. Ten rodzaj transportu przysługuję pacjenton w sytuacjach jeżeli pojawia się uzasadniona potrzeba leczenia leczenia określonych chorób i także aby nie przerwać ciągłości leczenia.
Rejestracja możliwa poniedziałek - piątek w godzinach świadczenia usług. Aby zarejetrować się na wizytę specjalistyczną w ramach NFZ potrzebne są: dokument tożsamości, skierowanie na badanie wystawione przez lekarza rodzinnego, poprawny wpis w systemie eWUŚ.

Poradnie specjalistyczne

[zobacz mapkę]

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza - Gdańsk

 • Adres: Kartuska 63/65
  Miasto: Gdańsk
 • Tel. (058)302 09 51
 • Szerokość geograficzna: 54°20' 58.52" N Długość geograficzna: 18°37' 33.13" E

Brak aktualnych informacji o kolejkach z NFZ

Ostatnie dane o kolejkach pochodzą z 3.2018, czas oczekiwania wynosił wtedy 0 dni.

[zobacz inne poradnie]

Termin wizyty zgłaszany przez pacjentów:

(2015-01-18) jeden dzień

(2013-05-16) 7 dni

Sprawdź kolejki do specjalistów

 

Lokalizacja

Podaj informację o kolejce