Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Zdrowia "mijaczów"

NIP: 5771386483
Szerokość geograficzna: 50°34' 23.28" N Długość geograficzna: 19°18' 37.27" W
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Piłsudskiego 33 42-300 Myszków
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Zdrowia "mijaczów" jest to ZOZ działający w obrębie miasta Myszków. Umowa obejmuje: Ambulatoryjna opieka specjalistyczna(mały limit świadczeń)
ZOZ zawiera poradnię lekarza rodzinnego jak również umowę na świadczenia pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej oraz jedną poradnię specjalistyczną: Poradnia PreluksacyjnaSpecjalnie dla Mam jednostka świadczy pomoc wykwalifikowanej położnej w zakresie opieki w przypadku chorób ginekologicznych, opieki w okresie porodu i połogu i opieki nad pacjentką w okresie jej życia. Kontrakt placówki obejmująca usługi wykwalifikowanego lekarza rodzinnego zawiera informowanie pacjentów o możliwościach diagnostycznych, identyfikowanie zagrożeń dla pacjenta jak również zlecanie badań diagnostycznych. Do zadań pielęgniarki POZ w przychodni należy wykonywanie świadczeń pielęgnacyjnych. Obejmuje to kompleksową opiekę pielęgniarską nad osobą.
Rejestracja osobista, telefoniczna lub za pośrednictwem osoby trzeciej możliwa poniedziałek - piątek w godzinach otwarcia jednostki. W celu umówienia się do gabinetu specjalistycznego konieczne są: dokument toższamości, skierowanie do lekarza specjalisty od lekarza rodzinnego, dowód ubezpieczenia.

Poradnie specjalistyczne

 

Poradnia Preluksacyjna - Myszków

[zobacz mapkę]

inne

Adres: Piłsudskiego 33 Miasto: Myszków
Tel. (034)313 87 04
Szerokość geograficzna: 50°34' 23.28" N Długość geograficzna: 19°18' 37.27" W
ŚWIADCZENIA W ZAKRESIE PRELUKSACJI

Podstawowa Opieka Zdrowotna

 

Poradnia Lekarza Rodzinnego - Myszków

lekarz rodzinny

położna, położnik