Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Zdrowia "mijaczów"

 • Szerokość geograficzna: 50°34' 23.28" N
  Długość geograficzna: 19°18' 37.27" E
 • Dane teleadresowe firmy:
 • Piłsudskiego 33
 • 42-300 Myszków

Opis placówki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Zdrowia "mijaczów" jest to ZOZ działający w obrębie miasta Myszków. Umowa obejmuje: Ambulatoryjna opieka specjalistyczna(mały limit świadczeń)
ZOZ zawiera poradnię lekarza rodzinnego jak również umowę na świadczenia pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej oraz jedną poradnię specjalistyczną: Poradnia PreluksacyjnaSpecjalnie dla Mam jednostka świadczy pomoc wykwalifikowanej położnej w zakresie opieki w przypadku chorób ginekologicznych, opieki w okresie porodu i połogu i opieki nad pacjentką w okresie jej życia. Kontrakt placówki obejmująca usługi wykwalifikowanego lekarza rodzinnego zawiera informowanie pacjentów o możliwościach diagnostycznych, identyfikowanie zagrożeń dla pacjenta jak również zlecanie badań diagnostycznych. Do zadań pielęgniarki POZ w przychodni należy wykonywanie świadczeń pielęgnacyjnych. Obejmuje to kompleksową opiekę pielęgniarską nad osobą.
Rejestracja osobista, telefoniczna lub za pośrednictwem osoby trzeciej możliwa poniedziałek - piątek w godzinach otwarcia jednostki. W celu umówienia się do gabinetu specjalistycznego konieczne są: dokument toższamości, skierowanie do lekarza specjalisty od lekarza rodzinnego, dowód ubezpieczenia.

Poradnie specjalistyczne

[zobacz mapkę]

Poradnia Preluksacyjna - Myszków

 • Adres: Piłsudskiego 33
  Miasto: Myszków
 • Tel. (034)313 87 04
 • Szerokość geograficzna: 50°34' 23.28" N Długość geograficzna: 19°18' 37.27" E

Brak aktualnych informacji o kolejkach z NFZ

Ostatnie dane o kolejkach pochodzą z 12.2013, czas oczekiwania wynosił wtedy 0 dni.

Sprawdź kolejki do specjalistów

 

Lokalizacja

Podaj informację o kolejce