Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Vismed Centrum Zdrowia Wojaszówka Sp. Z O.o.

NIP: 8191623502
Szerokość geograficzna: 49°46' 38.7" N Długość geograficzna: 21°42' 40.56" W
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Wojaszówska 31B 38-471 Wojaszówka
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Vismed Centrum Zdrowia Wojaszówka Sp. Z O.o. to przychodnia działająca w okolicy miasta Wojaszówka. W obiekcie wykonywane są dwa świadczenia medyczne. Kontrakt obejmuje następujące usługi medyczne: Ambulatoryjna opieka specjalistyczna(mały limit świadczeń), Świadczenia pielęgnacyjne i opiekuńcze (mały limit świadczeń)
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Vismed Centrum Zdrowia Wojaszówka Sp. Z O.o. zawiera poradnię lekarza rodzinnego jak również umowę na świadczenia pielęgniarki POZ i jedną poradnię specjalistyczną: Poradnia Ginekologiczno-Położnicza, Poradnia Ginekologiczno-Położnicza jak również Poradnia Ginekologiczno-Położnicza.
. Specjalnie dla Kobiet zoz świadczy pomoc położnej obejmujące zakres edukacji związanej z planowaniem rodziny, opieki w okresie ciąży oraz opieki nad pacjentką w okresie jej życia. Umowa placówki w zakresie lekarza podstawowej opieki zdrowotnej obejmuje opiniowanie stanu zdrowia pacjenta, okresową ocenę pacjentów , a także analizowanie konsultacji wykonywanych w innych jednostkach. Do kompetencji pielęgniarki POZ w przychodni należy wykonywanie świadczeń leczniczych. Obejmuje to pełną opiekę nad pacjentem.
Rejestracja osobista lub telefoniczna obsługuje poniedziałek - piątek w godzinach otwarcia placówki. By dokonać rejestracji na badanie wymagane są: dowód osobisty, dokument skierowania na badanie wystawione przez lekarza posiadającego umowę z NFZ, poprawny wpis w systemie eWUŚ.

Opieka długoterminowa

 

Pielęgniarska Opieka Długoterminowa - Wojaszówka

[zobacz mapkę]

pielegniarka, pielegniarz

Adres: 31B Miasto: Wojaszówka
Tel. (013)438 50 27 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu październiku: 39 dni Szacowana data wolnych terminów: po 5 lutego 2015
ŚWIADCZENIA W PIELĘGNIARSKIEJ OPIECE DŁUGOTERMINOWEJ DOMOWEJ (poniżej średniej kontrakt z NFZ)

Poradnie specjalistyczne

 

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza - Ustrobna

[zobacz mapkę]

lekarz ginekolog

Adres: 1B Miasto: Ustrobna
Tel. +48 516 053 419 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu październiku: brak kolejki Szacowana data wolnych terminów: po 20 grudnia 2014
ŚWIADCZENIA W ZAKRESIE POŁOŻNICTWA I GINEKOLOGII (poniżej średniej kontrakt z NFZ) POBRANIE MATERIAŁU Z SZYJKI MACICY DO PRZESIEWOWEGO BADANIA CYTOLOGICZNEGO - ZAKRES SKOJARZONY Z 02.1450.001.02 (poniżej średniej kontrakt z NFZ) ŚWIADCZENIA ZABIEGOWE W POŁOŻNICTWIE I GINEKOLOGII -ZAKRES SKOJARZONY Z 02.1450.001.02 (poniżej średniej kontrakt z NFZ)

Podstawowa Opieka Zdrowotna

 

Poradnia Lekarza Rodzinnego - Wojaszówka

lekarz rodzinny

położna, położnik