Nzoz Przychodnia Rodzinna "na Ugorach" Kłosińska-Pituła Małgorzata

  • Dane teleadresowe firmy:
  • Ugory 1
  • 87-100 Toruń

Opis placówki

Nzoz Przychodnia Rodzinna "na Ugorach" Kłosińska-Pituła Małgorzata to poradnia pracująca w obrębie miasta Toruń. Umowa obejmuje: Ambulatoryjna opieka specjalistyczna(mały limit świadczeń)
Firma posiada gabinet lekarza pierwszego kontaktu a także umowę na świadczenia pielęgniarki POZ i także jeden gabinet specjalistyczny: Poradnia Kardiologiczna Dla Dzieci. Dla pacjentek jednostka świadczy świadczenia wykwalifikowanej położnej obejmujące zakres edukacji w zakresie planowania rodziny, opieki w okresie okołociążowym jak również opieki nad pacjentką w okresie jej życia. Umowa placówki dotycząca lekarza pierwszego kontaktu zawiera prowadzenie edukacji zdrowotnej pacjenta, identyfikowanie zagrożeń dla pacjenta jak również analizowanie wyników badań. Do kompetencji pielęgniarki POZ w poradni należy wykonywanie świadczeń pielęgnacyjnych. Obejmuje to pełną opiekę nad chorym.
Rejestracja ze skierowaniem od specjalisty wystawionym przez lekarza posiadającego umowę z NFZ czynna pn.-pt. podczas pracy poradni. W celu umówienia się do specjalisty potrzebne będą: dokument tożsamości, dokument skierowania na badanie wystawione przez lekarza rodzinnego, weryfikacja w systemie eWUŚ.

Poradnie specjalistyczne

[zobacz mapkę]

Nzoz Przychodnia Rodzinna "na Ugorach" Kłosińska-Pituła Małgorzata

Poradnia Kardiologiczna Dla Dzieci Toruń

  • Adres: Ugory 1
    Miasto: Toruń
  • Tel. 566511427
  • Szerokość geograficzna: 53°3' 22.72" N Długość geograficzna: 18°35' 22.34" E

Brak aktualnych informacji o kolejkach z NFZ

Ostatnie dane o kolejkach pochodzą z 11.2014, czas oczekiwania wynosił wtedy 40 dni.

Termin wizyty zgłaszany przez pacjentów:

(2017-12-04) jeden dzień

Sprawdź kolejki do specjalistów

 

Lokalizacja

Podaj informację o kolejce