Nzoz - Przychodnia "śródmieście" W Bydgoszczy Prowadzony Przez Sp. Z O.o. Przychodnia "śródmieście"

NIP: 5542471218
Szerokość geograficzna: 53°7' 42.11" N Długość geograficzna: 18°0' 39.32" W
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Kołłątaja 9 85-080 Bydgoszcz
Nzoz - Przychodnia "śródmieście" W Bydgoszczy Prowadzony Przez Sp. Z O.o. Przychodnia "śródmieście" to poradnia z wieloma spcajalnościami obsługjąca pacjentów w obrębie miasta Bydgoszcz. W instytucji wykonywane są dwa świadczenia medyczne. Do wykonywanych usług należą: Ambulatoryjna opieka specjalistyczna(zbliżony do średniego limit świadczeń), Leczenie stomatologiczne (średni limit świadczeń)
W poradni stomatologicznej dostępny jest następujący zakres bezpłatnych usług stomatologicznych w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia: Profilaktyczne świadczenia stomatologiczne, opatrunek leczniczy w zębach stałych, unieruchomienie rozchwianych zębów i także pomoc doraźna w przypadku obrzęku twarzy. Nzoz - Przychodnia "śródmieście" W Bydgoszczy Prowadzony Przez Sp. Z O.o. Przychodnia "śródmieście" zawiera poradnię lekarza pierwszego kontaktu i także umowę na świadczenia wykwalifikowanej pielęgniarki i także dwie poradnie specjalistyczne. Do poradni należą: Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej, Poradnia Ginekologiczno-Położnicza i Poradnia Ginekologiczno-Położnicza.
Specjalnie dla Mam zoz świadczy pomoc położnej podstawowej opieki zdrowotnej obejmujące zakres edukacji związanej z planowaniem rodziny, pomocy w okresie ciąży i porodu a także porad w zakresie higieny. Podpisana umowa jednostki obejmująca następujące usługi lekarza pierwszego kontaktu obejmuje opiniowanie stanu zdrowia pacjenta, wystawianie zaświadczeń o stanie zdrowia oraz analizowanie wyników badań. Do zakresu zadań pielęgniarki w poradni należy wykonywanie świadczeń pielęgnacyjnych. Zawiera pełną opiekę pielęgniarską nad chorym. Placówka posiada umowę na transport w POZ. Ten rodzaj transportu przysługuję osobą w przypadkach gdy jeżeli pojawia się konieczność leczenia leczenia określonych chorób i także dla zachowania ciągłości leczenia.
Rejestracja ze skierowaniem od specjalisty wystawionym przez lekarza posiadającego umowę z NFZ obsługuje pn.-pt. w godzinach przyjęć. Aby zostać zarejestrowanym na wizytę specjalistyczną wymagane są: dowód osobisty, skierowanie na wizytę specjalistyczną wystawione przez lekarza posiadającego umowę z NFZ, dowód potwierdzający ubezpieczenie.

Leczenie stomatologiczne

 

Gabinet Stomatologiczny Przy Sp 58

[zobacz mapkę]

Poradnia Stomatologiczna Bydgoszcz

stomatolog

Adres: Gdańska 53A Miasto: Bydgoszcz
Tel. (052) 349-32-74 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu styczniu: 190 dni Szacowana data wolnych terminów: po 31 grudnia 2014
Szerokość geograficzna: 53°7' 48.83" N Długość geograficzna: 18°0' 22.93" W
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE (poniżej średniej kontrakt z NFZ)
 

Poradnia Ortodontyczna - Bydgoszcz

[zobacz mapkę]
Adres: Kołłątaja 9 Miasto: Bydgoszcz
Tel. (052) 322-88-51 w 23 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu styczniu: 190 dni Szacowana data wolnych terminów: po 31 grudnia 2014
Szerokość geograficzna: 53°7' 42.11" N Długość geograficzna: 18°0' 39.32" W

Poradnie specjalistyczne

 

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza - Bydgoszcz

[zobacz mapkę]

lekarz ginekolog

Adres: Kołłątaja 9 Miasto: Bydgoszcz
Tel. (052) 322-88-54 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu lipcu: brak kolejki
Szerokość geograficzna: 53°7' 42.11" N Długość geograficzna: 18°0' 39.32" W
ŚWIADCZENIA W ZAKRESIE POŁOŻNICTWA I GINEKOLOGII (poniżej średniej kontrakt z NFZ) POBRANIE MATERIAŁU Z SZYJKI MACICY DO PRZESIEWOWEGO BADANIA CYTOLOGICZNEGO - ZAKRES SKOJARZONY Z 02.1450.001.02 (mały kontrakt z NFZ)
 

Poradnia Ortopedyczna

[zobacz mapkę]

Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Bydgoszcz

lekarz ortopeda

Adres: Rejtana 1 Miasto: Bydgoszcz
Tel. (052) 321-08-76 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu styczniu: 10 dni Szacowana data wolnych terminów: po 20 kwietnia 2014
Szerokość geograficzna: 53°7' 53.14" N Długość geograficzna: 17°59' 36.59" W
ŚWIADCZENIA W ZAKRESIE ORTOPEDII I TRAUMATOLOGII NARZĄDU RUCHU (średni kontrakt z NFZ)

Podstawowa Opieka Zdrowotna

 

Poradnia Lekarza Rodzinnego - Bydgoszcz

lekarz rodzinny

położna, położnik

Pozostałe Świadczenia

Podstawowa Opieka Zdrowotna

  • TRANSPORT SANITARNY W POZ

  • TRANSPORT SANITARNY "DALEKI" W POZ NA ODLEGŁOŚĆ (TAM I Z POWROTEM) 121-400 KM

  • TRANSPORT SANITARNY "DALEKI" W POZ NA ODLEGŁOŚĆ (TAM I Z POWROTEM) POWYŻEJ 400 KM

Leczenie stomatologiczne

  • ŚWIADCZENIA ORTODONCJI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY DO UKOŃCZENIA 18 R. Ż.