Ośrodek Zdrowia W Chomranicach

NIP: 7343421704
Szerokość geograficzna: 49°39' 54.6" N Długość geograficzna: 20°36' 21.64" W
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Chomranice 10 33-394 Chomranice
Ośrodek Zdrowia W Chomranicach jest to przychodnia udzielająca świadczeń na terenie miasta Chomranice. Kontrakt obejmuje: Ambulatoryjna opieka specjalistyczna(mały limit świadczeń)
Jednostka zawiera poradnię lekarza rodzinnego oraz pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej i jedną poradnię specjalistyczną: Poradnia Endokrynologiczna. Specjalnie dla Kobiet zakontraktowano pomoc położnej obejmujące zakres opieki w przypadku chorób ginekologicznych, opieki w okresie porodu i połogu i także porad w zakresie higieny. Kontrakt placówki w zakresie lekarza pierwszego kontaktu obejmuje informowanie pacjentów o możliwościach diagnostycznych, koordynowania postępowania diagnostycznego chorych i także zlecanie badań diagnostycznych. Do kompetencji pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej w poradni należy promowanie zdrowia oraz profilaktyki chorób. Zawiera pełną opiekę nad osobą.
Rejestracja osobista lub telefoniczna dostępna jest pn.-pt. w godzinach pracy poradni. W celu rejestracji na wizytę specjalistyczną potrzebne będą: dowód osobisty, dokument skierowania do gabinetu specjalistycznego wystawione przez lekarza posiadającego umowę z NFZ, weryfikacja w systemie eWUŚ. Według danych z września lekarz endokrynolog ma kolejkę na 67 dni. W dniu 2014-01-23 użytkownicy medbizu podawali 8 dni czasu oczekiwania.

Poradnie specjalistyczne

 

Poradnia Endokrynologiczna - Chomranice

[zobacz mapkę]

lekarz endokrynolog

Adres: 10 Miasto: Chomranice
Tel. +48 602 558 244 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu wrześniu: 67 dni Szacowana data wolnych terminów: po 17 kwietnia 2015
Termin wizyty zgłaszany przez pacjentów: (2014-01-23) 8 dni
ŚWIADCZENIA W ZAKRESIE ENDOKRYNOLOGII (poniżej średniej kontrakt z NFZ)

Podstawowa Opieka Zdrowotna

 

Poradnia Lekarza Rodzinnego - Chomranice

lekarz rodzinny

położna, położnik