Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej "salus" S. C. I. I M. Marzyńscy

NIP: 7661871468
Szerokość geograficzna: 52°56' 25.38" N Długość geograficzna: 17°18' 3.55" W
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Karola Libelta 4 62-130 Gołańcz
Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej "salus" S. C. I. I M. Marzyńscy jest to gabinet stomatologiczny obejmujący swoim zasięgiem miasto Gołańcz. Zakontraktowaną usługą tej placówki jest: Leczenie stomatologiczne(zbliżony do średniego limit świadczeń)
W poradni dentystycznej refundowany jest następujący zakres usług dentystycznych w ramach umowy z NFZ: Profilaktyczne świadczenia dentystyczne. Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej "salus" S. C. I. I M. Marzyńscy posiada gabinet lekarza rodzinnego oraz jeden gabinet specjalistyczny: Poradnia Stomatologiczna. Dla Pań zakontraktowano świadczenia położnej podstawowej opieki zdrowotnej obejmujące zakres edukacji związanej z planowaniem rodziny, opieki w okresie ciąży i porodu oraz porad w zakresie higieny. Umowa placówki obejmująca następujące usługi lekarza rodzinnego zawiera promowanie zdrowia, wystawianie zaświadczeń o stanie zdrowia oraz analizowanie wyników badań.
Rejestracja osobista, telefoniczna lub za pośrednictwem osoby trzeciej możliwa jest pon.-pt. w godzinach pracy poradni. Aby zostać zarejestrowanym do wybranego specjalisty wymagane są: dowód osobisty, dokument skierowania do specjalisty od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego (posiadającego umowę z NFZ), weryfikacja w systemie eWUŚ.

Leczenie stomatologiczne

 

Gabinet Stomatologiczny W Gołańczy - Iwona Marzyńska

[zobacz mapkę]

Poradnia Stomatologiczna Gołańcz

stomatolog

Adres: Karola Libelta 4 Miasto: Gołańcz
Tel. (067) 26-83-136 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu wrześniu: 480 dni Szacowana data wolnych terminów: po 25 listopada 2016 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
Szerokość geograficzna: 52°56' 25.38" N Długość geograficzna: 17°18' 3.55" W
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE (poniżej średniej kontrakt z NFZ)

Podstawowa Opieka Zdrowotna

 

Poradnia Lekarza Rodzinnego - Gołańcz

lekarz rodzinny

położna, położnik