Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej "salus" S. C. I. I M. Marzyńscy

 • NIP: 7661871468
 • Szerokość geograficzna: 52°56' 26.98" N
  Długość geograficzna: 17°17' 31.85" E
 • Dane teleadresowe firmy:
 • Karola Libelta 4
 • 62-130 Gołańcz

Opis placówki

Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej "salus" S. C. I. I M. Marzyńscy jest to gabinet stomatologiczny obejmujący swoim zasięgiem miasto Gołańcz. Zakontraktowaną usługą tej placówki jest: Leczenie stomatologiczne(zbliżony do średniego limit świadczeń)
W poradni dentystycznej refundowany jest następujący zakres usług dentystycznych w ramach umowy z NFZ: Profilaktyczne świadczenia dentystyczne. Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej "salus" S. C. I. I M. Marzyńscy posiada gabinet lekarza rodzinnego oraz jeden gabinet specjalistyczny: Poradnia Stomatologiczna. Dla Pań zakontraktowano świadczenia położnej podstawowej opieki zdrowotnej obejmujące zakres edukacji związanej z planowaniem rodziny, opieki w okresie ciąży i porodu oraz porad w zakresie higieny. Umowa placówki obejmująca następujące usługi lekarza rodzinnego zawiera promowanie zdrowia, wystawianie zaświadczeń o stanie zdrowia oraz analizowanie wyników badań.
Rejestracja osobista, telefoniczna lub za pośrednictwem osoby trzeciej możliwa jest pon.-pt. w godzinach pracy poradni. Aby zostać zarejestrowanym do wybranego specjalisty wymagane są: dowód osobisty, dokument skierowania do specjalisty od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego (posiadającego umowę z NFZ), weryfikacja w systemie eWUŚ.

Leczenie stomatologiczne

[zobacz mapkę]

Gabinet Stomatologiczny W Gołańczy - Iwona Marzyńska

Poradnia Stomatologiczna Gołańcz

 • Adres: Karola Libelta 4
  Miasto: Gołańcz
 • Tel. (67) 2683138
 • Szerokość geograficzna: 52°56' 26.98" N Długość geograficzna: 17°17' 31.85" E
Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu styczniu: brak kolejki

Szacowana data wolnych terminów: po 11 kwietnia 2018

[zobacz inne poradnie]

Sprawdź kolejki do specjalistów

 

Lokalizacja

Podaj informację o kolejce