Prywatna Praktyka Lekarsko-Stomatologiczna Andrzej Malmon

Szerokość geograficzna: 50°31' 6.03" N Długość geograficzna: 22°8' 44.44" W
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Pl. Wolności 7 37-400 Nisko
Prywatna Praktyka Lekarsko-Stomatologiczna Andrzej Malmon jest to gabinet stomatologiczny udzielający świadczeń w rejonie miasta Nisko. Kontrakt obejmuje: Leczenie stomatologiczne(zbliżony do średniego limit świadczeń)
W poradni stomatologicznej dostępny jest poniższy zakres usług dentystycznych w ramach świadczeń opłacanych na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia: Wewnątrzustne zdjęcie zębów. Prywatna Praktyka Lekarsko-Stomatologiczna Andrzej Malmon zawiera dwa gabinety specjalistyczne. W jednostce istnieje: Poradnia Chirurgii Stomatologicznej, Poradnia Stomatologiczna
Rejestracja osobista lub telefoniczna działa pon.-pt. w czasie pracy poradni. W celu rejestracji do specjalisty potrzebne są: dowód osobisty, skierowanie do gabinetu specjalistycznego wystawione przez lekarza posiadającego umowę z NFZ, regularne opłacanie składek ZUS.

Leczenie stomatologiczne

 

Poradnia Chirurgii Stomatologicznej - Nisko

[zobacz mapkę]

stomatolog, protetyk

Adres: Plac Wolności 7 Miasto: Nisko
Tel. (015)841 40 75 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu październiku: brak kolejki Szacowana data wolnych terminów: po 27 stycznia 2015
Szerokość geograficzna: 50°31' 4.66" N Długość geograficzna: 22°8' 40.02" W
ŚWIADCZENIA CHIRURGII STOMATOLOGICZNEJ I PERIODONTOLOGII (poniżej średniej kontrakt z NFZ)
 

Poradnia Stomatologiczna - Nisko

[zobacz mapkę]

stomatolog

Adres: Plac Wolności 7 Miasto: Nisko
Tel. (015)841 40 75 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu październiku: brak kolejki Szacowana data wolnych terminów: po 3 lutego 2015 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
Szerokość geograficzna: 50°31' 4.66" N Długość geograficzna: 22°8' 40.02" W
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE (poniżej średniej kontrakt z NFZ)