Prywatny Gabinet Stomatologiczny Jolanta Gajewska

Szerokość geograficzna: 52°14' 4.41" N Długość geograficzna: 19°21' 39.17" W
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Długosza 19 99-300 Kutno
Prywatny Gabinet Stomatologiczny Jolanta Gajewska jest to gabinet dentystyczny zaopatrujący pacjentów w okolicy miasta Kutno. Zakontraktowaną usługą tej placówki jest: Leczenie stomatologiczne(średni limit świadczeń)
W poradni dentystycznej refundowany jest kompleksowy zakres usług dentystycznych w ramach świadczeń zakontraktowanych z Narodowym Funduszem Zdrowia: Badania z instruktażem higieny jamy ustnej. Prywatny Gabinet Stomatologiczny Jolanta Gajewska zawiera jeden gabinet specjalistyczny: Poradnia Stomatologiczna.
Rejestracja osobista, telefoniczna lub za pośrednictwem osoby trzeciej możliwa jest pn.-pt. w godzinach otwarcia poradni. W celu ustalenia terminu na wizytę specjalistyczną w ramach NFZ wymagane są: dowód osobisty, dokument skierowania na wizytę specjalistyczną od lekarza rodzinnego, aktualne ubezpieczenie zdrowotne.

Leczenie stomatologiczne

 

Poradnia Stomatologiczna - Kutno

[zobacz mapkę]

stomatolog

Adres: Długosza 19 Miasto: Kutno
Tel. +48 24 254 96 55 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu grudniu: brak kolejki Szacowana data wolnych terminów: po 25 lutego 2015 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
Szerokość geograficzna: 52°14' 4.41" N Długość geograficzna: 19°21' 39.17" W
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE (średni kontrakt z NFZ)