Przychodnia Lekarska "dolina Miłosierdzia"

NIP: 5730245521
Szerokość geograficzna: 50°48' 29.74" N Długość geograficzna: 19°5' 13.28" W
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Kordeckiego 49 42-226 Częstochowa
Przychodnia Lekarska "dolina Miłosierdzia" jest to firma pracująca w okolicy miasta Częstochowa. Placówka posiada umowę na: Ambulatoryjna opieka specjalistyczna(mały limit świadczeń)
Firma zawiera gabinet lekarza rodzinnego i umowę na świadczenia pielęgniarki i także jedną poradnię specjalistyczną: Poradnia Reumatologiczna. Umowa instytucji w zakresie lekarza podstawowej opieki zdrowotnej zawiera prowadzenie edukacji zdrowotnej pacjenta, wystawianie zaświadczeń o stanie zdrowia i także kierowanie pacjentów do jednostek diagnostycznych. Do zadań pielęgniarki POZ w poradni należy wykonywanie świadczeń leczniczych. Zawiera pełną opiekę pielęgniarską nad chorym.
Rejestracja ze skierowaniem od lekarza rodzinnego dostępna jest pon.-pt. podczas pracy poradni. Aby zostać zarejestrowanym do gabinetu specjalistycznego niezbędne są: dowód osobisty, dokument skierowania na badanie od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego (posiadającego umowę z NFZ), regularne opłacanie składek ZUS.

Poradnie specjalistyczne

 

Poradnia Reumatologiczna - Częstochowa

[zobacz mapkę]

lekarz reumatolog

Adres: Kordeckiego 49 Miasto: Częstochowa
Tel. (034)368 31 70 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu październiku: brak kolejki Szacowana data wolnych terminów: po 14 grudnia 2014
Szerokość geograficzna: 50°48' 29.74" N Długość geograficzna: 19°5' 13.28" W
ŚWIADCZENIA W ZAKRESIE REUMATOLOGII (mały kontrakt z NFZ)

Podstawowa Opieka Zdrowotna

 

Poradnia Lekarza Rodzinnego - Częstochowa

lekarz rodzinny