Salmed Przychodnia Specjalistyczna Aleksandra Kawalec

NIP: 7511129129
Szerokość geograficzna: 50°52' 6.74" N Długość geograficzna: 16°18' 59.32" W
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Królowej Elżbiety 84 58-160 Świebodzice
Salmed Przychodnia Specjalistyczna Aleksandra Kawalec - jednostka zaopatrująca pacjentów na obszarze miasta Świebodzice. Placówka posiada umowę na: Ambulatoryjna opieka specjalistyczna(zbliżony do średniego limit świadczeń)
Placówka posiada gabinet lekarza pierwszego kontaktu i także kontrakt na świadczenia pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej i trzy poradnie specjalistyczne. Do jednostki należą: Poradnia Dermatologiczna, Poradnia Gruźlicy I Chorób Płuc a także Poradnia Ginekologiczno-Położnicza.
. Dla Pań zakontraktowano opiekę położnej POZ w zakresie edukacji w zakresie planowania rodziny, opieki podczas ciąży podobnie jak porad w zakresie pielęgnacji. Umowa instytucji w zakresie lekarza pierwszego kontaktu obejmuje promowanie zdrowia, okresową ocenę pacjentów , a także kierowanie pacjentów do jednostek diagnostycznych. Do kompetencji pielęgniarki POZ w poradni należy wykonywanie świadczeń pielęgnacyjnych. Zawiera całościową opiekę pielęgniarską nad pacjentem.
Rejestracja telefoniczna obsługuje poniedziałek - piątek w godzinach otwarcia placówki. By dokonać rejestracji na wizytę specjalistyczną w ramach NFZ potrzebne są: dokument tożsamości, dokument skierowania do specjalisty od lekarza posiadającego umowę z NFZ, regularnie opłacone ubezpieczenie zdrowotne.

Poradnie specjalistyczne

 

Poradnia Dermatologiczna - Świebodzice

[zobacz mapkę]

lekarz dermatolog

Adres: Królowej Elżbiety 84 Miasto: Świebodzice
Tel. +48 74 667 12 69 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu październiku: 14 dni Szacowana data wolnych terminów: po 7 lutego 2015
ŚWIADCZENIA W ZAKRESIE DERMATOLOGII I WENEROLOGII (średni kontrakt z NFZ)
 

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza - Świebodzice

[zobacz mapkę]

lekarz ginekolog

Adres: Królowej Elżbiety 84 Miasto: Świebodzice
Tel. +48 746 671 269 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu październiku: 18 dni Szacowana data wolnych terminów: po 12 lutego 2015
ŚWIADCZENIA W ZAKRESIE POŁOŻNICTWA I GINEKOLOGII (poniżej średniej kontrakt z NFZ) POBRANIE MATERIAŁU Z SZYJKI MACICY DO PRZESIEWOWEGO BADANIA CYTOLOGICZNEGO - ZAKRES SKOJARZONY Z 02.1450.001.02 (poniżej średniej kontrakt z NFZ) ŚWIADCZENIA ZABIEGOWE W POŁOŻNICTWIE I GINEKOLOGII -ZAKRES SKOJARZONY Z 02.1450.001.02 (mały kontrakt z NFZ)
 

Poradnia Gruźlicy I Chorób Płuc - Świebodzice

[zobacz mapkę]

lekarz pulmonolog

Adres: Królowej Elżbiety 84 Miasto: Świebodzice
Tel. +48 74 667 12 69 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu październiku: 29 dni Szacowana data wolnych terminów: po 24 lutego 2015
ŚWIADCZENIA W ZAKRESIE GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC (średni kontrakt z NFZ)

Podstawowa Opieka Zdrowotna

 

Poradnia Lekarza Rodzinnego - Świebodzice

lekarz rodzinny

położna, położnik