"salus" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lech Świerczyński

NIP: 5751026273
Szerokość geograficzna: 50°40' 47.72" N Długość geograficzna: 18°40' 33.39" W
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Oleska 23 42-700 Lubliniec
"salus" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lech Świerczyński - praktyka stomatologiczna udzielająca świadczeń na obszarze miasta Lubliniec. Umowa obejmuje: Leczenie stomatologiczne(zbliżony do średniego limit świadczeń)
W gabinecie dentystycznym refundowany jest następujący zakres usług dentystycznych dzięki umowie z Narodowym Funduszem Zdrowia: Profilaktyczne świadczenia dentystyczne. "salus" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lech Świerczyński posiada poradnię lekarza rodzinnego i kontrakt na świadczenia wykwalifikowanej pielęgniarki i jeden gabinet specjalistyczny: Poradnia Stomatologiczna. Umowa jednostki obejmująca usługi lekarza rodzinnego obejmuje informowanie pacjentów o możliwościach diagnostycznych, diagnozowania pacjentów i także przeprowadzanie badań pacjentów. Do zadań pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej w przychodni należy wykonywanie świadczeń pielęgnacyjnych. Zawiera pełną opiekę nad pacjentem.
Rejestracja osobista, telefoniczna lub za pośrednictwem osoby trzeciej dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach pracy placówki. Aby zarejetrować się do gabinetu specjalistycznego wymagane są: dokument tożsamości, dokument skierowania do specjalisty wystawione przez lekarza rodzinnego, weryfikacja w systemie eWUŚ.

Leczenie stomatologiczne

 

Poradnia Stomatologiczna - Lubliniec

[zobacz mapkę]

stomatolog

Adres: Oleska 23 Miasto: Lubliniec
Tel. (034)351 04 85 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu lipcu: 27 dni Szacowana data wolnych terminów: po 27 marca 2015 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
Szerokość geograficzna: 50°40' 47.72" N Długość geograficzna: 18°40' 33.39" W
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE (poniżej średniej kontrakt z NFZ)

Podstawowa Opieka Zdrowotna

 

Poradnia Lekarza Rodzinnego - Lubliniec

lekarz rodzinny