"salus" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lech Świerczyński

 • NIP: 5751026273
 • Szerokość geograficzna: 50°40' 47.72" N
  Długość geograficzna: 18°40' 33.39" E
 • Dane teleadresowe firmy:
 • Oleska 23
 • 42-700 Lubliniec

Opis placówki

"salus" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lech Świerczyński - praktyka stomatologiczna udzielająca świadczeń na obszarze miasta Lubliniec. Umowa obejmuje: Leczenie stomatologiczne(zbliżony do średniego limit świadczeń)
W gabinecie dentystycznym refundowany jest następujący zakres usług dentystycznych dzięki umowie z Narodowym Funduszem Zdrowia: Profilaktyczne świadczenia dentystyczne. "salus" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lech Świerczyński posiada poradnię lekarza rodzinnego i kontrakt na świadczenia wykwalifikowanej pielęgniarki i jeden gabinet specjalistyczny: Poradnia Stomatologiczna. Umowa jednostki obejmująca usługi lekarza rodzinnego obejmuje informowanie pacjentów o możliwościach diagnostycznych, diagnozowania pacjentów i także przeprowadzanie badań pacjentów. Do zadań pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej w przychodni należy wykonywanie świadczeń pielęgnacyjnych. Zawiera pełną opiekę nad pacjentem.
Rejestracja osobista, telefoniczna lub za pośrednictwem osoby trzeciej dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach pracy placówki. Aby zarejetrować się do gabinetu specjalistycznego wymagane są: dokument tożsamości, dokument skierowania do specjalisty wystawione przez lekarza rodzinnego, weryfikacja w systemie eWUŚ.

Leczenie stomatologiczne

[zobacz mapkę]

Poradnia Stomatologiczna - Lubliniec

 • Adres: Oleska 23
  Miasto: Lubliniec
 • Tel. (034)351 04 85
 • Szerokość geograficzna: 50°40' 47.72" N Długość geograficzna: 18°40' 33.39" E

Brak aktualnych informacji o kolejkach z NFZ

Ostatnie dane o kolejkach pochodzą z 6.2014, czas oczekiwania wynosił wtedy 27 dni.

Podstawowa Opieka Zdrowotna

Poradnia Lekarza Rodzinnego - Lubliniec

lekarz rodzinny

Sprawdź kolejki do specjalistów

 

Lokalizacja

Podaj informację o kolejce