Ośrodek Zdrowia W Lubrańcu

NIP: 8882417567
Szerokość geograficzna: 52°32' 23.86" N Długość geograficzna: 18°49' 55.27" W
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Plac Doktora Mariana Szulca 1 87-890 Lubraniec
Ośrodek Zdrowia W Lubrańcu - placówka świadcząca usługi na terenie miasta Lubraniec. W jednostce wykonywane są trzy świadczenia medyczne. W skład zakontraktowanych usług wchodzą: Rehabilitacja lecznicza(mały limit świadczeń), Leczenie stomatologiczne (zbliżony do średniego limit świadczeń) i także Ambulatoryjna opieka specjalistyczna (mały limit świadczeń)
W gabinecie dentystycznym refundowany jest poniższy zakres usług dentystycznych dzięki umowie z Narodowym Funduszem Zdrowia: Kontrolne badania stomatologiczne. Ośrodek Zdrowia W Lubrańcu zawiera gabinet lekarza pierwszego kontaktu a także umowę na świadczenia pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej i dwa gabinety specjalistyczne. W jednostce istnieje: Poradnia Stomatologiczna, Poradnia Ginekologiczno-Położnicza oraz Poradnia Ginekologiczno-Położnicza.
. Dla Pań zakontraktowano świadczenia położnej POZ w zakresie edukacji związanej z planowaniem rodziny, opieki podczas ciąży i porad w zakresie pielęgnacji. Kontrakt placówki dotycząca lekarza POZ obejmuje prowadzenie edukacji zdrowotnej pacjenta, okresową ocenę pacjentów i także przeprowadzanie badań pacjentów. Do zakresu zadań pielęgniarki w przychodni należy promowanie zdrowia oraz profilaktyki chorób. Zawiera pełną opiekę pielęgniarską nad społecznością w środowisku zamieszkania i miejsc udzielania świadczeń. ZOZ posiada umowę na transport sanitarny w podstawowej opiece zdrowotnej. Ten rodzaj transportu przysługuję chorym w przypadkach gdy pojawia się konieczność leczenia leczenia określonych schorzeń i by zachowć ciągłości leczenia.
Rejestracja telefoniczna dostępna jest poniedziałek - piątek podczas pracy poradni. Aby zarejetrować się na wizytę specjalistyczną w ramach NFZ niezbędne są: dokument tożsamości, dokument skierowania na badanie wystawione przez lekarza rodzinnego, regularne opłacanie składek ZUS.

Leczenie stomatologiczne

 

Gabinet Stomatologiczny

[zobacz mapkę]

Poradnia Stomatologiczna Lubraniec

stomatolog

Adres: Plac Dr Mariana Szulca 1 Miasto: Lubraniec
Tel. 0542862038 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu październiku: brak kolejki Szacowana data wolnych terminów: po 27 stycznia 2015 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
Szerokość geograficzna: 52°32' 23.86" N Długość geograficzna: 18°49' 55.27" W
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE (poniżej średniej kontrakt z NFZ)

Poradnie specjalistyczne

 

Poradnia K

[zobacz mapkę]

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza Lubraniec

lekarz ginekolog

Adres: Plac Dr Mariana Szulca 1 Miasto: Lubraniec
Tel. 0542862038 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu październiku: brak kolejki Szacowana data wolnych terminów: po 27 stycznia 2015
Szerokość geograficzna: 52°32' 23.86" N Długość geograficzna: 18°49' 55.27" W
ŚWIADCZENIA W ZAKRESIE POŁOŻNICTWA I GINEKOLOGII (poniżej średniej kontrakt z NFZ) POBRANIE MATERIAŁU Z SZYJKI MACICY DO PRZESIEWOWEGO BADANIA CYTOLOGICZNEGO - ZAKRES SKOJARZONY Z 02.1450.001.02 (mały kontrakt z NFZ) ŚWIADCZENIA ZABIEGOWE W POŁOŻNICTWIE I GINEKOLOGII -ZAKRES SKOJARZONY Z 02.1450.001.02 (poniżej średniej kontrakt z NFZ)

Rehabilitacja lecznicza

 

Przychodnia Reh

[zobacz mapkę]

Dział (Pracownia) Fizjoterapii Lubraniec

lekarz fizjoterapeuta

Adres: Plac Dr Mariana Szulca 1 Miasto: Lubraniec
Tel. 0542862037 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu październiku: 88 dni Szacowana data wolnych terminów: po 21 maja 2015
Szerokość geograficzna: 52°32' 23.86" N Długość geograficzna: 18°49' 55.27" W
FIZJOTERAPIA AMBULATORYJNA (mały kontrakt z NFZ)

Podstawowa Opieka Zdrowotna

 

Poradnia Lekarza Rodzinnego - Lubraniec

lekarz rodzinny

położna, położnik