Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej W Osieku Jasielskim

NIP: 6851950785
Szerokość geograficzna: 49°38' 9.71" N Długość geograficzna: 21°29' 13.19" W
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Osiek Jasielski 185 38-223 Osiek Jasielski
Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej W Osieku Jasielskim jest to instytucja obejmująca swoim zasięgiem miasto Osiek Jasielski. W firmie wykonywane są dwa świadczenia medyczne. Do zakontraktowanych usług należą: Rehabilitacja lecznicza(mały limit świadczeń), Leczenie stomatologiczne (średni limit świadczeń)
W gabinecie dentystycznym dostępny jest poniższy zakres usług stomatologicznych w ramach świadczeń zakontraktowanych z NFZ: Lekarska ocena jamy ustnej z instruktażem higieny. Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej W Osieku Jasielskim zawiera poradnię lekarza rodzinnego i pielęgniarki POZ oraz dwie poradnie specjalistyczne. W jednostce istnieje: Poradnia Stomatologiczna Dla Dzieci, Poradnia Stomatologiczna. Dla pacjentek zoz świadczy pomoc położnej w zakresie edukacji w zakresie planowania rodziny, opieki podczas ciąży jak również opieki nad pacjentką w okresie jej życia. Podpisana umowa firmy obejmująca usługi lekarza POZ zawiera prowadzenie edukacji zdrowotnej pacjenta, okresową ocenę pacjentów , a także kierowanie pacjentów do jednostek diagnostycznych. Do zakresu zadań pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej w przychodni należy wykonywanie świadczeń diagnostycznych. Obejmuje to kompleksową opiekę nad pacjentem.
Rejestracja osobista lub telefoniczna dostępna jest pn.-pt. w godzinach otwarcia. W celu rejestracji na badanie potrzebne będą: dowód osobisty, skierowanie do specjalisty wystawione przez lekarza rodzinnego, weryfikacja w systemie eWUŚ.

Rehabilitacja lecznicza

 

Dział (Pracownia) Fizjoterapii - Osiek Jasielski

[zobacz mapkę]

lekarz fizjoterapeuta

Adres: Osiek Jasielski 185 Miasto: Osiek Jasielski
Tel. (013)442 00 17 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu październiku: 71 dni Szacowana data wolnych terminów: po 23 marca 2015
Szerokość geograficzna: 49°38' 9.71" N Długość geograficzna: 21°29' 13.19" W
FIZJOTERAPIA AMBULATORYJNA (mały kontrakt z NFZ)

Leczenie stomatologiczne

 

Poradnia Stomatologiczna - Osiek Jasielski

[zobacz mapkę]

stomatolog

Adres: Osiek Jasielski 185 Miasto: Osiek Jasielski
Tel. (013)442 00 17 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu październiku: 316 dni Szacowana data wolnych terminów: po 7 marca 2016 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
Szerokość geograficzna: 49°38' 9.71" N Długość geograficzna: 21°29' 13.19" W
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE (poniżej średniej kontrakt z NFZ)
 

Poradnia Stomatologiczna Dla Dzieci - Osiek Jasielski - Gimnazjum Integracyjne

[zobacz mapkę]
Adres: Osiek Jasielski - Gimnazjum Integracyjne 122 Miasto: Osiek Jasielski - Gimnazjum Integracyjne
Tel. (013)442 06 97 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu marcu: 11 dni Szacowana data wolnych terminów: po 2 stycznia 2015 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY DO UKOŃCZENIA 18 R. Ż. (duży kontrakt z NFZ)

Podstawowa Opieka Zdrowotna

 

Poradnia Lekarza Rodzinnego - Osiek Jasielski

lekarz rodzinny

położna, położnik