Trident Centrum Stomatologii Estetycznej Agnieszka Stępień -Gryczka & Tomasz Gryczka Spółka Cywilna

NIP: 9372461334
Szerokość geograficzna: 49°47' 19.37" N Długość geograficzna: 18°56' 41.67" W
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Zdrojowa 81 43-384 Jaworze
Trident Centrum Stomatologii Estetycznej Agnieszka Stępień -Gryczka & Tomasz Gryczka Spółka Cywilna to gabinet stomatologiczny świadczący usługi w rejonie miasta Jaworze. Jej usługą jest: Leczenie stomatologiczne(zbliżony do średniego limit świadczeń)
W poradni dentystycznej dostępny jest kompleksowy zakres usług dentystycznych w ramach świadczeń opłacanych na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia: Kontrolne badania stomatologiczne. Trident Centrum Stomatologii Estetycznej Agnieszka Stępień -Gryczka & Tomasz Gryczka Spółka Cywilna posiada jeden gabinet specjalistyczny: Poradnia Stomatologiczna
Rejestracja osobista lub telefoniczna działa poniedziałek - piątek w godzinach pracy rejestracji. By zapisać się na wizytę specjalistyczną w ramach NFZ niezbędne są: dowód osobisty, skierowanie na wizytę specjalistyczną wystawione przez lekarza posiadającego umowę z NFZ, weryfikacja w systemie eWUŚ.

Leczenie stomatologiczne

 

Poradnia Stomatologiczna - Jaworze

[zobacz mapkę]

stomatolog

Adres: Zdrojowa 81 Miasto: Jaworze
Tel. (033)817 26 05 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu październiku: brak kolejki Szacowana data wolnych terminów: po 27 stycznia 2015 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
Szerokość geograficzna: 49°47' 19.37" N Długość geograficzna: 18°56' 41.67" W
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE (średni kontrakt z NFZ)