Fundacja Chcę Pomagać

chcę pomagać fundacjaFundacja Chcę Pomagać już ponad dwóch lat zmienia specyfikę polskiej filantropii z „akcyjnej” na systematyczna. Propaguje również wśród biznesu postawę odpowiedzialności społecznej (CSR). W tym celu stworzyła unikatową platformę internetową skierowaną do organizacji pozarządowych, osób prywatnych oraz firm.

 

Konsekwentnie dążymy do stworzenia całkowicie darmowego, największego i najwygodniejszego w Polsce katalogu sposobów na pomaganie, aby maksymalnie ułatwić naszym rodakom regularne wspieranie organizacji charytatywnych. Swoje działania kierujemy również do przedsiębiorstw, aby mogły budować swój pozytywny wizerunek dzięki wspieraniu lokalnych społeczności - mówi Wacław Migacz zarządzający Fundacją Chcę Pomagać.

 

Małe i średnie fundacje zazwyczaj nie posiadają wiedzy lub środków na skuteczną promocją w Internecie. Dzięki chcepomagac.org każda organizacja, która zakłada tu profil, tworzy zupełnie za darmo swoją stronę internetową, na której może zamieścić miedzy innymi logotyp, zdjęcia i informacje z bieżących akcji bądź wystawić cele zbiórek. Jest to wiec sposób, żeby zostać dostrzeżonym na równi z innymi organizacjami, niezależnie od ich wielkości.

 

Z drugiej strony Pomagający mogą zapoznać się z profilem działalności interesujących ich organizacji i na tej podstawie ocenić, której z nich chcą pomóc. Mogą to zrobić na trzy sposoby: przekazać 1% podatku, dokonać wpłaty bezpośredniej oraz zgłosić się na wolontariat. Firmy natomiast mogą budować swój wizerunek w zakresie CSR i pomagać .

 

Projekt zyskał liczne poparcia miedzy innymi: Ministra Zdrowia, Ministra Pracy i Polityki Społecznej oraz wielu poważnych instytucji a portal odwiedzają dziesiątki tysięcy pomagających oraz co najważniejsze pomogliśmy już wielu potrzebującym.

 

Wszystkich zainteresowanych współpracą w zakresie rozwoju naszego projektu zapraszamy do współpracy.

 

 

Informacji udziela:

Wacław Migacz

+48 600 364 330

w.migacz@chcepomagac.org

chcepomagac.org

 

Fundacja Chce Pomagać

ul. Narutowicza 3

33-300 Nowy Sącz

 

125x125