Patronat MedBiz nad Kalendarzem BusinessWoman&Life 2014 wspierającym fundację Ewy Błaszczyk

kalendarz ewa błaszczykNowoczesna kobieta stara się jednocześnie zatroszczyć o dom i najbliższych oraz robić karierę zawodową. Z łączeniem tych jakże różnych obowiązków radzi sobie coraz lepiej. Staje się przy tym bardziej przedsiębiorcza, odważna, kreatywna, nie tracąc jednak tego, co w niej najcenniejsze i najpiękniejsze – kobiecego ciepła oraz wrażliwości na ludzką krzywdę.

 

Ciężko jest czasami wcielać się w różne role jakie kobiecie wyznacza życie. Sprzymierzeńcem jednak może okazać się zyskujące coraz większą popularność pismo Businesswoman&Life - http://businesswomanlife.pl/, ukazujące się co dwa miesiące, oraz serwis internetowy pisma, gdzie można znaleźć mnóstwo cennych dla każdej kobiety wiadomości. Pismo nie tylko informuje, ale również wokół niego tworzy się cała społeczność kobiet przedsiębiorczych. Wiele z nich nie tylko czyta, ale też i aktywnie uczestniczy w tworzeniu serwisu, dzieli się swoimi pomysłami, opowiada swoją historię oraz zachęca inne kobiety, żeby zdecydowały się spełniać swoje marzenia.

 

Pismo Businesswoman&Life jest również pomysłodawcą prestiżowego kalendarza dla kobiet biznesu. Pieniądze z jego sprzedaży wspierają działającą od 2002 roku fundację Ewy Błaszczyk Akogo. Dzięki życzliwym osobom oraz sponsorom fundacja wybudowała już jeden szpital, w którym leczone są dzieci z urazami mózgu. Już dziś fundacja zapewnia wielu dzieciom kosztowną rehabilitację oraz ułatwia ich rodzicom skontaktowanie się z najlepszymi specjalistami. W planach jest powstanie kolejnych szpitali, które będą leczyć dzieci i dawać nadzieję ich rodzicom. To, jak szybko to nastąpi, zależy głównie od sponsorów.

 

MedBiz obejmuje swoim patronatem tę godną podziwu inicjatywę. Zachęcamy do przyłączenia się do tej akcji i wsparcia kolejnej edycji kalendarza Businesswoman&Life na rok 2014.

 

Co roku do współpracy przy kalendarzu zapraszane są znane i lubiane aktorki, piosenkarki, pisarki, dziennikarki, osoby publiczne, kobiety polityki, lekarki oraz te panie, które wiele lat temu związały się ze światem biznesu, a z czasem zajęły kierownicze stanowiska w dużych firmach i koncernach. Na kartach kalendarza można było do tej pory zobaczyć Hannę Śleszyńską, Halinę Frąckowiak, Beatę Pawlikowską, Edytę Olszówkę, Hannę Gronkiewicz-Walz. W edycji kalendarza na rok 2014 znajdą się zdjęcia m.in. Anny Marii Jopek, Marioli Bojarskiej-Ferenc, Anny Korcz oraz Magdaleny Różczki, podobnie jak w poprzednich wydaniach okraszone budującymi cytatami lub aforyzmami.

 

Niezwykły Kalendarz Businesswoman&Life 2014 po raz pierwszy zostanie zaprezentowany podczas uroczystej gali w grudniu 2013 roku. Wtedy też zostanie zlicytowany pierwszy egzemplarz kalendarza. Zachęcamy do zakupu i przede wszystkim namawiamy do dołączenia do akcji Magazynu Businesswoman&Life. Sponsorzy i patroni znajdą w kalendarzu logo swoich firm, a pieniądze zebrane przy okazji całej akcji zasilą fundację Akogo. Pomóżmy wybudować jej kolejne szpitale. Kalendarz może stać się nie tylko tą ważną symboliczną cegiełką, a jednocześnie piękną ozdobą i przydatnym gadżetem.

 

Zobacz jak wyglądała poprzednia edycja kalendarza na 2013.

 

kalendarz