Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Małgorzata Żyłka

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Małgorzata Żyłka to gabinet dentystyczny obsługjący pacjentów w okolicy miasta Lwówek Śląski. Umowa obejmuje: Leczenie stomatologiczne(zbliżony do średniego limit świadczeń)
W gabinecie dentystycznym dostępny jest poniższy zakres usług dentystycznych w ramach świadczeń zakontraktowanych z Narodowym Funduszem Zdrowia: Wewnątrzustne zdjęcie zębów. Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Małgorzata Żyłka zawiera jedną poradnię specjalistyczną: Poradnia Stomatologiczna.
Rejestracja ze skierowaniem od specjalisty wystawionym przez lekarza posiadającego umowę z NFZ czynna poniedziałek - piątek w godzinach otwarcia. W celu rejestracji do specjalisty wymagane są: dokument tożsamości, skierowanie na wizytę specjalistyczną od lekarza rodzinnego, regularne opłacanie składek ZUS.

Leczenie stomatologiczne

 

Poradnia Stomatologiczna - Lwówek Śląski

[zobacz mapkę]

stomatolog

Adres: Morcinka 7/106 Miasto: Lwówek Śląski
Tel. (075)782 01 79 Szacowana data wolnych terminów: po 11 kwietnia 2018 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
Szerokość geograficzna: 51°6' 42.62" N Długość geograficzna: 15°35' 9.05" E
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE