Indywidualna Spejalistyczna Praktyka Lekarska Tomasz Tupaj

Indywidualna Spejalistyczna Praktyka Lekarska Tomasz Tupaj - poradnia pracująca w okolicy miasta Legnica. Kontrakt obejmuje: Ambulatoryjna opieka specjalistyczna(zbliżony do średniego limit świadczeń)
Placówka ma jedną poradnię specjalistyczną: Poradnia Ginekologiczno-Położnicza, Poradnia Ginekologiczno-Położnicza jak również Poradnia Ginekologiczno-Położnicza.
Rejestracja osobista, telefoniczna lub za pośrednictwem osoby trzeciej pracuje pn.-pt. w godzinach świadczenia usług. Aby uzgodnić termin na wizytę specjalistyczną konieczne są: dokument tożsamości, dokument skierowania do lekarza specjalisty od lekarza posiadającego umowę z NFZ, aktualne ubezpieczenie zdrowotne.

Poradnie specjalistyczne

 

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza - Legnica

[zobacz mapkę]

lekarz ginekolog

Adres: Piekarska 7 Miasto: Legnica
Tel. (076)852 21 77 Szacowana data wolnych terminów: po 1 czerwca 2020
Szerokość geograficzna: 51°12' 25.34" N Długość geograficzna: 16°9' 32.56" E
ŚWIADCZENIA ZABIEGOWE W POŁOŻNICTWIE I GINEKOLOGII -ZAKRES SKOJARZONY Z 02.1450.001.02 POBRANIE MATERIAŁU Z SZYJKI MACICY DO PRZESIEWOWEGO BADANIA CYTOLOGICZNEGO - ZAKRES SKOJARZONY Z 02.1450.001.02 (mały kontrakt z NFZ) ŚWIADCZENIA W ZAKRESIE POŁOŻNICTWA I GINEKOLOGII ŚWIADCZENIA W ZAKRESIE POŁOŻNICTWA I GINEKOLOGII-DIAGNOSTYKA ONKOLOGICZNA