Miejsko-Gminny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Staszowie

 • NIP: 8661485211
 • Szerokość geograficzna: 50°33' 56.03" N
  Długość geograficzna: 21°10' 22.45" E
 • Dane teleadresowe firmy:
 • Wschodnia 23
 • 28-200 Staszów

Opis placówki

Miejsko-Gminny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Staszowie to ZOZ udzielający świadczeń w obrębie miasta Staszów. Zakontraktowaną usługą tej placówki jest: Ambulatoryjna opieka specjalistyczna(mały limit świadczeń)
ZOZ posiada poradnię lekarza pierwszego kontaktu jak również pielęgniarki i jeden gabinet specjalistyczny: Poradnia Neurologiczna. Specjalnie dla Kobiet zakontraktowano opiekę położnej POZ obejmujące zakres edukacji w zakresie planowania rodziny, opieki w okresie porodu i połogu jak również opieki nad pacjentką w okresie jej życia. Umowa instytucji w zakresie lekarza pierwszego kontaktu zawiera prowadzenie edukacji zdrowotnej pacjenta, identyfikowanie zagrożeń dla pacjenta i także kierowanie pacjentów do jednostek diagnostycznych. Do zadań pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej w poradni należy promowanie zdrowia oraz profilaktyki chorób. Zawiera pełną opiekę pielęgniarską nad chorym.
Rejestracja ze skierowaniem od specjalisty wystawionym przez lekarza posiadającego umowę z NFZ możliwa poniedziałek - piątek w godzinach świadczenia usług. W celu umówienia się do gabinetu specjalistycznego niezbędne są: dowód osobisty, skierowanie do gabinetu specjalistycznego od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego (posiadającego umowę z NFZ), aktualne ubezpieczenie zdrowotne.

Poradnie specjalistyczne

[zobacz mapkę]

Poradnia Neurologiczna - Staszów

 • Adres: Wschodnia 23
  Miasto: Staszów
 • Tel. 015-864-28-11
 • Szerokość geograficzna: 50°33' 56.03" N Długość geograficzna: 21°10' 22.45" E
Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu styczniu: 41 dni

Szacowana data wolnych terminów: po 24 czerwca 2019

[zobacz inne poradnie]

Sprawdź kolejki do specjalistów

 

Lokalizacja

Podaj informację o kolejce

';