Jolanta Szymik

Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Bogedaina 2 43-200 Pszczyna
Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "orto-Dent" to praktyka stomatologiczna udzielająca świadczeń na terenie miasta Pszczyna. Umowa obejmuje: Leczenie stomatologiczne(mały limit świadczeń)
W poradni dentystycznej dostępny jest poniższy zakres usług stomatologicznych w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia: Wewnątrzustne zdjęcie zębów. Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "orto-Dent" zawiera jedną poradnię specjalistyczną: Poradnia Stomatologiczna
Rejestracja możliwa jest pon.-pt. w godzinach przyjęć. By dokonać rejestracji na wizytę specjalistyczną potrzebne są: dokument tożsamości, dokument skierowania do specjalisty od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego (posiadającego umowę z NFZ), weryfikacja w systemie eWUŚ.

Leczenie stomatologiczne

 

Poradnia Stomatologiczna - Pszczyna

[zobacz mapkę]

stomatolog

Adres: Bogedaina 2 Miasto: Pszczyna
Tel. (032)448 50 52 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu styczniu: brak kolejki Szacowana data wolnych terminów: po 17 października 2018 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
Szerokość geograficzna: 49°58' 31.63" N Długość geograficzna: 18°56' 37.73" E
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE