Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dens

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dens jest to gabinet stomatologiczny świadczący usługi w okolicy miasta Żelechlinek. Zakontraktowaną usługą tej placówki jest: Leczenie stomatologiczne(zbliżony do średniego limit świadczeń)
W gabinecie stomatologicznym refundowany jest kompleksowy zakres usług stomatologicznych w ramach świadczeń zakontraktowanych z NFZ: Badania z instruktażem higieny jamy ustnej. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dens zawiera jedną poradnię specjalistyczną: Poradnia Stomatologiczna.
Rejestracja osobista, telefoniczna lub za pośrednictwem osoby trzeciej pracuje poniedziałek - piątek w godzinach otwarcia placówki. Aby zarejetrować się na wizytę specjalistyczną w ramach NFZ wymagane są: dowód osobisty, skierowanie do gabinetu specjalistycznego wystawione przez lekarza rodzinnego, weryfikacja w systemie eWUŚ.

Leczenie stomatologiczne

 

Poradnia Stomatologiczna - Żelechlinek

[zobacz mapkę]

stomatolog

Adres: Jana Susika 4 Miasto: Żelechlinek
Tel. (044)712 27 22 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu styczniu: 25 dni Szacowana data wolnych terminów: po 14 sierpnia 2019 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
Szerokość geograficzna: 51°43' 26.91" N Długość geograficzna: 20°4' 1.08" E
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE