Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "omega" Sp Z O.o.

NIP: 7532090579
Szerokość geograficzna: 50°27' 48.16" N Długość geograficzna: 17°0' 10.99" E
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Stanisława Staszica 5 48-370 Paczków
Przychodnia Rodzinna Omega Sp. Z O.o. - firma udzielająca świadczeń na obszarze miasta Paczków. W obiekcie wykonywane są dwa świadczenia medyczne. W ramach umowy z NFZ świadczone są następujące usługi medyczne: Ambulatoryjna opieka specjalistyczna(mały limit świadczeń), Rehabilitacja lecznicza (mały limit świadczeń)
Przychodnia Rodzinna Omega Sp. Z O.o. zawiera gabinet lekarza pierwszego kontaktu jak również umowę na świadczenia pielęgniarki POZ i jedną poradnię specjalistyczną: Poradnia Okulistyczna, Poradnia Okulistyczna. Specjalnie dla Mam udostępniono opiekę wykwalifikowanej położnej w zakresie opieki w przypadku chorób ginekologicznych, opieki w okresie okołociążowym oraz opieki nad kobietą w każdym okresie życia. Kontrakt jednostki obejmująca następujące usługi wykwalifikowanego lekarza rodzinnego zawiera promowanie zdrowia, wystawianie zaświadczeń o stanie zdrowia i analizowanie konsultacji wykonywanych w innych jednostkach. Do zakresu zadań pielęgniarki POZ w przychodni należy wykonywanie świadczeń diagnostycznych. Obejmuje to kompleksową opiekę pielęgniarską nad pacjentem.
Rejestracja telefoniczna działa od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia. Aby zostać zarejestrowanym na wizytę specjalistyczną potrzebne są: dowód osobisty, skierowanie do lekarza specjalisty od lekarza posiadającego umowę z NFZ, aktualne ubezpieczenie w ramach NFZ.

Rehabilitacja lecznicza

 

Dział (Pracownia) Fizjoterapii - Otmuchów

[zobacz mapkę]
Adres: Krakowska 17 Miasto: Otmuchów
Tel. (077)431 50 50 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu styczniu: 117 dni Szacowana data wolnych terminów: po 15 grudnia 2020
Szerokość geograficzna: 50°28' 3.53" N Długość geograficzna: 17°10' 13.34" E

Poradnie specjalistyczne

 

Poradnia Okulistyczna - Paczków

[zobacz mapkę]
Adres: Staszica 5 Miasto: Paczków
Tel. (077)431 67 24 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu grudniu: brak kolejki Szacowana data wolnych terminów: po 21 lutego 2020
Szerokość geograficzna: 50°27' 48.16" N Długość geograficzna: 17°0' 10.99" E

Podstawowa Opieka Zdrowotna

 

Poradnia Lekarza Rodzinnego - Paczków

położna, położnik

lekarz rodzinny

położna, położnik

lekarz rodzinny

położna, położnik

lekarz rodzinny

położna, położnik