Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Ginekologiczno-Połoznicza "alfa"

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Ginekologiczno-Połoznicza "alfa" to ZOZ pracujący w okolicy miasta Ubocze. Kontrakt obejmuje: Ambulatoryjna opieka specjalistyczna(mały limit świadczeń)
Obiekt posiada jeden gabinet specjalistyczny: Poradnia Ginekologiczno-Położnicza, Poradnia Ginekologiczno-Położnicza i także Poradnia Ginekologiczno-Położnicza.
.
Rejestracja ze skierowaniem od specjalisty wystawionym przez lekarza posiadającego umowę z NFZ działa poniedziałek - piątek podczas pracy poradni. By zapisać się na badanie potrzebne są: dokument tożsamości, skierowanie na wizytę specjalistyczną wystawione przez lekarza rodzinnego, weryfikacja w systemie eWUŚ.

Poradnie specjalistyczne

 

Poradnia Ginekologiczno - Położnicza

[zobacz mapkę]

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza Ubocze

lekarz ginekolog

Adres: Ubocze 299 Miasto: Ubocze
Tel. +48 607 592 159 Szacowana data wolnych terminów: po 31 grudnia 2018
Szerokość geograficzna: 51°2' 13.29" N Długość geograficzna: 15°25' 43.74" E
ŚWIADCZENIA ZABIEGOWE W POŁOŻNICTWIE I GINEKOLOGII -ZAKRES SKOJARZONY Z 02.1450.001.02 (mały kontrakt z NFZ) POBRANIE MATERIAŁU Z SZYJKI MACICY DO PRZESIEWOWEGO BADANIA CYTOLOGICZNEGO - ZAKRES SKOJARZONY Z 02.1450.001.02 (mały kontrakt z NFZ) ŚWIADCZENIA W ZAKRESIE POŁOŻNICTWA I GINEKOLOGII ŚWIADCZENIA W ZAKRESIE POŁOŻNICTWA I GINEKOLOGII-DIAGNOSTYKA ONKOLOGICZNA (bardzo duży kontrakt z NFZ)