Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "przychodnia W Ratuszu"

 • NIP: 5871512881
 • Szerokość geograficzna: 54°47' 39.62" N
  Długość geograficzna: 18°24' 34.79" E
 • Dane teleadresowe firmy:
 • Gen. Józefa Hallera 19
 • 84-120 Władysławowo

Opis placówki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "przychodnia W Ratuszu" - jednostka działająca na terenie miasta Władysławowo. Jej usługą jest: Ambulatoryjna opieka specjalistyczna(mały limit świadczeń)
Firma zawiera poradnię lekarza rodzinnego jak również umowę na świadczenia pielęgniarki POZ jak również jeden gabinet specjalistyczny: Poradnia Chirurgii Ogólnej, Poradnia Chirurgii Ogólnej. Specjalnie dla Kobiet poradnia świadczy usługi wykwalifikowanej położnej w zakresie edukacji w zakresie planowania rodziny, opieki w okresie ciąży podobnie jak edukacji dla porozdrowotnego trybu życia. Podpisana umowa jednostki obejmująca następujące usługi wykwalifikowanego lekarza rodzinnego obejmuje opiniowanie stanu zdrowia pacjenta, okresową ocenę pacjentów oraz analizowanie wyników badań. Do zadań pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej w przychodni należy wykonywanie świadczeń diagnostycznych. Zawiera całościową opiekę pielęgniarską nad społecznością w środowisku zamieszkania i miejsc udzielania świadczeń.
Rejestracja osobista, telefoniczna lub za pośrednictwem osoby trzeciej działa od poniedziałku do piątku w godzinach pracy poradni. W celu rejestracji na badanie potrzebne będą: dowód osobisty, dokument skierowania do specjalisty od lekarza posiadającego umowę z NFZ, weryfikacja w systemie eWUŚ.

Poradnie specjalistyczne

[zobacz mapkę]

Poradnia Chirurgii Ogólnej - Władysławowo

 • Adres: Gen.j.hallera 19
  Miasto: Władysławowo
 • Tel. (058)674 11 07
 • Szerokość geograficzna: 54°47' 39.62" N Długość geograficzna: 18°24' 34.79" E

Brak aktualnych informacji o kolejkach z NFZ

Ostatnie dane o kolejkach pochodzą z 11.2014, czas oczekiwania wynosił wtedy 0 dni.

Sprawdź kolejki do specjalistów

 

Lokalizacja

Podaj informację o kolejce

';