Józef Murawski Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanmed Sp. Z O.o.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanmed jest to NZOZ świadczący usługi w rejonie miasta Tułowice. Zakontraktowaną usługą tej placówki jest: Ambulatoryjna opieka specjalistyczna(mały limit świadczeń)
Placówka ma poradnię lekarza rodzinnego i umowę na świadczenia pielęgniarki oraz jeden gabinet specjalistyczny: Poradnia Ginekologiczno-Położnicza, Poradnia Ginekologiczno-Położnicza i Poradnia Ginekologiczno-Położnicza.
. Specjalnie dla Mam jednostka świadczy usługi położnej obejmujące zakres opieki w przypadku chorób ginekologicznych, opieki podczas ciąży , a także opieki nad kobietą w każdym okresie życia. Kontrakt instytucji obejmująca usługi lekarza pierwszego kontaktu obejmuje opiniowanie stanu zdrowia pacjenta, koordynowania postępowania diagnostycznego chorych i analizowanie wyników badań. Do kompetencji pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej w poradni należy wykonywanie świadczeń leczniczych. Obejmuje to pełną opiekę nad osobą. Obiekt posiada umowę na transport w POZ. Ten rodzaj transportu przysługuję osobą w sytuacjach jeżeli zachodzi konieczność leczenia leczenia określonych schorzeń jak również aby nie przerwać ciągłości leczenia.
Rejestracja osobista, telefoniczna lub za pośrednictwem osoby trzeciej dostępna jest pn.-pt. w godzinach świadczenia usług. By zapisać się do specjalisty potrzebne są: dokument tożsamości, skierowanie do specjalisty od lekarza rodzinnego, poprawny wpis w systemie eWUŚ.

Poradnie specjalistyczne

 

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza - Tułowice

[zobacz mapkę]
Adres: Świerczewskiego 17 Miasto: Tułowice
Tel. (077)460 01 47 Szacowana data wolnych terminów: po 12 stycznia 2019
Szerokość geograficzna: 50°35' 52.01" N Długość geograficzna: 17°39' 3.13" E
 

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza - Niemodlin

[zobacz mapkę]
Adres: Wojska Polskiego 5 Miasto: Niemodlin
Tel. (077)460 66 68
Szerokość geograficzna: 50°38' 25.66" N Długość geograficzna: 17°37' 31.49" E
 

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza - Łambinowice

[zobacz mapkę]
Adres: Dworcowa 4/2 Miasto: Łambinowice
Tel. (077)434 35 05
Szerokość geograficzna: 50°32' 17.81" N Długość geograficzna: 17°34' 4.28" E