Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "wamap" - Przemysław Glazik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "wamap" - Przemysław Glazik - instytucja działająca w rejonie miasta Świecie. W instytucji wykonywane są trzy świadczenia medyczne. Umowa z NFZ obejmuje następujące usługi: Profilaktyczne programy zdrowotne(mały limit świadczeń) i Ambulatoryjna opieka specjalistyczna (mały limit świadczeń), Opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień (mały limit świadczeń)
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "wamap" - Przemysław Glazik ma gabinet lekarza rodzinnego jak również pielęgniarki POZ i dwie poradnie specjalistyczne. Do poradni należą: Poradnia Ginekologiczno-Położnicza, Poradnia Ginekologiczno-Położnicza i Poradnia Ginekologiczno-Położnicza.
. Dla Pań udostępniono pomoc położnej obejmujące zakres edukacji związanej z planowaniem rodziny, opieki w okresie okołociążowym i także porad w zakresie higieny. Podpisana umowa instytucji obejmująca następujące usługi lekarza podstawowej opieki zdrowotnej obejmuje informowanie pacjentów o możliwościach diagnostycznych, wystawianie zaświadczeń o stanie zdrowia i zlecanie badań diagnostycznych. Do kompetencji pielęgniarki w poradni należy promowanie zdrowia oraz profilaktyki chorób. Obejmuje to kompleksową opiekę nad osobą. Obiekt posiada kontrakt na transport w POZ. Ten rodzaj transportu przysługuję chorym w sytuacjach jeśli pojawia się uzasadniona potrzeba leczenia leczenia określonych chorób i aby nie przerwać ciągłości leczenia.
Rejestracja ze skierowaniem od lekarza rodzinnego czynna pon.-pt. podczas pracy jednostki. Aby ustalić termin na wizytę specjalistyczną w ramach NFZ potrzebne są: dokument tożsamości, skierowanie do specjalisty od lekarza posiadającego umowę z NFZ, aktualne ubezpieczenie zdrowotne.

Poradnie specjalistyczne

 

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza - Świecie

[zobacz mapkę]
Adres: Św. Wincentego 1 Miasto: Świecie
Tel. 52-33-16-119 Szacowana data wolnych terminów: po 24 września 2019
Szerokość geograficzna: 53°24' 23.2" N Długość geograficzna: 18°26' 56" E

Leczenie psychiatryczne

 

Poradnia Zdrowia Psychicznego - Świecie

[zobacz mapkę]
Adres: Św. Wincentego 1 Miasto: Świecie
Tel. 52-33-16-119 Szacowana data wolnych terminów: po 28 lutego 2019
Szerokość geograficzna: 53°24' 23.2" N Długość geograficzna: 18°26' 56" E