Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "zdrowie" Wiesław Kościński

Opis placówki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "zdrowie" Wiesław Kościński jest to NZOZ działający w okolicy miasta Kowal. W instytucji wykonywane są dwa świadczenia medyczne. Umowa z NFZ obejmuje następujące usługi: Leczenie stomatologiczne(zbliżony do średniego limit świadczeń), Ambulatoryjna opieka specjalistyczna (mały limit świadczeń)
W poradni dentystycznej refundowany jest następujący zakres usług stomatologicznych w ramach umowy z NFZ: Badania z instruktażem higieny jamy ustnej. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "zdrowie" Wiesław Kościński posiada gabinet lekarza rodzinnego i wykwalifikowanej pielęgniarki i dwie poradnie specjalistyczne. Do poradni należą: Poradnia Stomatologiczna, Poradnia Ginekologiczno-Położnicza jak również Poradnia Ginekologiczno-Położnicza.
. Specjalnie dla Mam poradnia świadczy pomoc położnej podstawowej opieki zdrowotnej w zakresie edukacji związanej z planowaniem rodziny, opieki w okresie porodu i połogu , a także edukacji dla porozdrowotnego trybu życia. Podpisana umowa placówki obejmująca następujące usługi lekarza rodzinnego zawiera prowadzenie edukacji zdrowotnej pacjenta, diagnozowania pacjentów i przeprowadzanie badań pacjentów. Do zadań wykwalifikowanej pielęgniarki w poradni należy wykonywanie świadczeń diagnostycznych. Obejmuje to pełną opiekę pielęgniarską nad społecznością w środowisku zamieszkania i miejsc udzielania świadczeń.
Rejestracja ze skierowaniem od lekarza rodzinnego pracuje pn.-pt. w godzinach pracy rejestracji. Aby zostać zarejestrowanym na wizytę specjalistyczną w ramach NFZ potrzebne są: dokument tożsamości, dokument skierowania do gabinetu specjalistycznego od lekarza posiadającego umowę z NFZ, regularne opłacanie składek ZUS.

Leczenie stomatologiczne

[zobacz mapkę]

Gabinet Stomatologiczny

Poradnia Stomatologiczna Kowal

  • Adres: Piwna 29
    Miasto: Kowal
  • Tel. 0 54 28 42 282
  • Szerokość geograficzna: 52°31' 56.95" N Długość geograficzna: 19°9' 19.43" E
Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu styczniu: brak kolejki

Szacowana data wolnych terminów: po 31 grudnia 2018

[zobacz inne poradnie]

Poradnie specjalistyczne

[zobacz mapkę]

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza - Kowal

  • Adres: Piwna 29
    Miasto: Kowal
  • Tel. 0 54 28 42 495
  • Szerokość geograficzna: 52°31' 56.95" N Długość geograficzna: 19°9' 19.43" E

Brak aktualnych informacji o kolejkach z NFZ

Ostatnie dane o kolejkach pochodzą z 1.2018, czas oczekiwania wynosił wtedy 0 dni.

[zobacz inne poradnie]

Sprawdź kolejki do specjalistów

 

Lokalizacja

Podaj informację o kolejce

';