Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zimny

Opis placówki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zimny jest to ZOZ pracujący w okolicy miasta Choszczno. Zakontraktowaną usługą tej placówki jest: Ambulatoryjna opieka specjalistyczna(mały limit świadczeń)
Obiekt posiada poradnię lekarza pierwszego kontaktu jak również wykwalifikowanej pielęgniarki jak również jeden gabinet specjalistyczny: Poradnia Gruźlicy I Chorób Płuc. Dla Kobiet udostępniono pomoc położnej podstawowej opieki zdrowotnej w zakresie edukacji związanej z planowaniem rodziny, opieki w okresie ciąży i porodu oraz opieki nad pacjentką w okresie jej życia. Kontrakt firmy w zakresie wykwalifikowanego lekarza rodzinnego obejmuje opiniowanie stanu zdrowia pacjenta, okresową ocenę pacjentów i także przeprowadzanie badań pacjentów. Do zadań wykwalifikowanej pielęgniarki w przychodni należy wykonywanie świadczeń diagnostycznych. Obejmuje to całościową opiekę pielęgniarską nad chorym. Placówka posiada kontrakt na transport sanitarny w podstawowej opiece zdrowotnej. Ten rodzaj transportu przysługuję osobą w sytuacjach jeżeli zachodzi konieczność leczenia leczenia określonych schorzeń oraz by zachowć ciągłości leczenia.
Rejestracja telefoniczna dostępna jest poniedziałek - piątek w godzinach otwarcia. By zapisać się do wybranego specjalisty potrzebne będą: dowód osobisty, dokument skierowania na wizytę specjalistyczną od lekarza posiadającego umowę z NFZ, aktualne ubezpieczenie zdrowotne.

Poradnie specjalistyczne

[zobacz mapkę]

Poradnia Pulmonologiczna

Poradnia Gruźlicy I Chorób Płuc Choszczno

  • Adres: Niedziałkowskiego 2B/3
    Miasto: Choszczno
  • Tel. 0957689710
  • Szerokość geograficzna: 53°9' 56.87" N Długość geograficzna: 15°24' 49.68" E
Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu grudniu: 25 dni

Szacowana data wolnych terminów: po 9 marca 2020

[zobacz inne poradnie]

Sprawdź kolejki do specjalistów

 

Lokalizacja

Podaj informację o kolejce

';