Jerzy Marczak

Jerzy Marczak to gabinet stomatologiczny obsługjący pacjentów na terenie miasta Działdowo. Jej usługą jest: Leczenie stomatologiczne(duży limit świadczeń)
W poradni stomatologicznej refundowany jest kompleksowy zakres usług stomatologicznych w ramach świadczeń zakontraktowanych z Narodowym Funduszem Zdrowia: Kontrolne badanie dentystyczne. Jerzy Marczak zawiera gabinet lekarza pierwszego kontaktu i także umowę na świadczenia pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej oraz jeden gabinet specjalistyczny: Poradnia Stomatologiczna. Umowa firmy obejmująca następujące usługi wykwalifikowanego lekarza rodzinnego zawiera informowanie pacjentów o możliwościach diagnostycznych, identyfikowanie zagrożeń dla pacjenta oraz kierowanie pacjentów do jednostek diagnostycznych. Do kompetencji pielęgniarki w przychodni należy wykonywanie świadczeń pielęgnacyjnych. Zawiera pełną opiekę pielęgniarską nad pacjentem.
Rejestracja ze skierowaniem od specjalisty wystawionym przez lekarza posiadającego umowę z NFZ obsługuje pn.-pt. w godzinach otwarcia jednostki. W celu umówienia się na wizytę specjalistyczną w ramach NFZ potrzebne są: dowód osobisty, skierowanie do specjalisty od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego (posiadającego umowę z NFZ), regularne opłacanie składek ZUS.

Leczenie stomatologiczne

 

Gabinet Stomatologiczny

[zobacz mapkę]

Poradnia Stomatologiczna Działdowo

Adres: Lidzbarska 33 Miasto: Działdowo
Tel. 236972930 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu styczniu: 40 dni Szacowana data wolnych terminów: po 11 lipca 2019
Szerokość geograficzna: 53°13' 58.25" N Długość geograficzna: 20°9' 38.47" E